Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » Honor Band 5 přichází: změří vám okysličení krve i tempa v bazénu

Honor Band 5 přichází: změří vám okysličení krve i tempa v bazénu

23. července měla premiéru pátá generace chytrého náramku Honor Band 5. Konkurence pro Xiaomi Mi Band 4 přichází s několika drobnými vylepšeními, přitom si zachovává příznivou cenu.

honor band 5 4

Do hor i do vody

Honor Band 5 se designově od svého předchůdce příliš neliší. Stále zde máme pryžový náramek, který plynule přechází do plastového modulu s 0,95palcovým displejem. Jedná se o AMOLED panel s rozlišením 120 × 240 pixelů a dotykovou vrstvou. Pod displejem najdeme ještě ovládací tlačítko, které slouží k návratu na domovskou obrazovku. Náramek umí upozorňovat na příchozí události z telefonu, kromě toho je připraven stát se vaším osobním trenérem při sportování.

honor band 5 1

Mimo obligátní měření kroků lze Honor Band 5 použít pro trackování běhu, jízdy na kole, a dokonce i plavání – náramek je voděodolný do 50m (5 ATM). Tradičně nechybí snímač tepové frekvence, novinkou je pak snímání okysličení krve (SPO2). Náramek také zvládne sledovat vaši spánkovou aktivitu, volitelně bude možné zakoupit i variantu s NFC, avšak placení náramkem si užijí pouze čínští uživatelé.

honor band 5 3

Honor Band 5 má v sobě zabudovanou baterii s kapacitou 100 mAh, která má zajistit výdrž až 14 dní klasického používání, či 20 dní ve standby režimu. Hmotnost náramku je 22,7 gramů a bude k dispozici v černé, modré a růžové barvě.

Honor Band 5: cena a dostupnost

Honor Band 5 se u nás bude prodávat od 1. října za doporučenou koncovou cenu 999 Kč včetně DPH. V redakci již náramek testujeme a brzy se můžete těšit na jeho recenzi.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments