Domů » Bleskovky » Honor 9 zná datum své premiéry: Huawei mu říká „chytač světla“

Honor 9 zná datum své premiéry: Huawei mu říká „chytač světla“

Za málo peněz spousta muziky, tak nějak by se dal popsat povedený smartphone Honor 8 z loňského roku. Letos bychom se měli dočkat jeho nástupce a vypadá to, že čekání nebude ani nijak dlouhé. Společnost Huawei totiž rozeslala pozvánky na akci, která bude právě patřit její podznačce Honor.

honor-9

Akce se uskuteční v Berlíně 27. června, telefon je na pozvánce označen jako „chytač světla, s tím, že uvidíme ukázku toho, jak dokáže rozzářit noc. Nový Honor 9 tedy patrně bude cílit na kvalitní fotografie za špatných podmínek, k čemuž mu má dopomoci nová duální kamera na zádech. Parametry telefonu by měly být podobné s aktuální vlajkovou lodí Huawei P10, tedy čipset Kirin 960, 4 GB RAM a operační systém Android 7.x s nadstavbou EMIU 5.

Takto má vypadat Honor 9: rozlučte se se sluchátkovým jackem

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Že by konečně f/1,6.

  2. Bez 3,5 jacku ….ne ! Škoda Honor 8 mi vyhovoval…Používám kvalitní sluchátka,v autě připojení mp3 kabelem,a přitom nabíjím

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).