Domů » Bleskovky » Honor 20 Lite míří na český trh. Půjde o levnější klon Huawei P30 Lite

Honor 20 Lite míří na český trh. Půjde o levnější klon Huawei P30 Lite

Značka Honor ve středu 17. dubna navázala na první úspěšné setkání s fanoušky a po dvou měsících připravila pokračování. Tentokrát se fanoušci spolu s novináři sešli v kavárně IF Café International Prague Pastry Academy. Fotograf Michal Kostka a influencerka Nikol Trojanová zasvětili přítomné do receptů na správnou food fotografii. Zástupci Honoru oproti tomu oznámili brzkou dostupnost svého nového modelu Honor 20 Lite.

Honor meetup CR

Místem pro druhé setkání se stala IPPA Mezinárodní pražská cukrářská akademie v Rosetta Palace v Jugmannově ulici v samém srdci Prahy. Volba na prosluněné sídlo mezinárodní cukrářské akademie nepadla náhodou. Tématem druhého pokračování setkání s fanoušky byla totiž food fotografie.

Fotograf Michal Kostka přítomné provedl základy fotografie s mobilním telefonem, vysvětlil správná nastavení fotoaparátu pro food fotografii a za sekundace influencerky Nikoly Trojanové si každý z fanoušků mohl food fotografii vyzkoušet v praxi, a to dokonce na svých vlastních výtvorech.

Honor FlyPods Lite: nová bezdrátová sluchátka

Na akci bylo možné otestovat si nová bezdrátová sluchátka FlyPods Lite, která jsou dostupná od začátku dubna letošního roku v bílém a černém barevném provedení společně s přenosným nabíjecím pouzdrem. Sluchátka lze pořídit za 2499 Kč.

Honor FlyPods Lite jsou nová bezdrátová sluchátka
Honor FlyPods Lite jsou nová bezdrátová sluchátka

Sluchátka Honor FlyPods Lite komunikují skrze Bluetooth 4.2. Plného dobití dosáhnou za jednu hodinu, ale už po 15 minutách nabíjení slibují až 90 minut poslechu hudby.

Honor 20 Lite: známe cenu a dostupnost

V rámci setkání jsme se dočkali oznámení uvedení modelu Honor 20 Lite se třemi fotoaparáty na český trh. Novinka se u nás objeví v průběhu května a cena by se podle našich informací měla pohybovat okolo 6 999 Kč včetně DPH. Půjde tedy o levnějšího konkurenta pro Huawei P30 Lite, oproti kterému nabídne nepatrně horší fotoaparát (kompletní specifikace najdete zde).

Hardwarové parametry Honor 20 Lite
Systém: Android 9.0
Rozměry: 154,8 x 73,6 x 8 mm, Hmotnost: 164 gramů
Čipset: Hisilicon Kirin 710, octa-core 4x 2,2 GHz Cortex-A73, 4x 1,7 GHz Cortex-A53
RAM: 4 GB, Interní paměť: 128 GB, Pam. karta:
Displej: IPS LCD, 6,21", Full HD+, 1080 x 2340 px
Hlavní fotoaparát:
Druhý fotoaparát:
Třetí fotoaparát: , Přední kamera: 32 Mpx (f/2.0), Full HD video
Bluetooth: 4.2, Wi-Fi: 802.11 b/g/n, NFC:
, GPS:
, Konektor: microUSB
Baterie: 3400 mAh Li-Pol, Rychlé nabíjení:
, Bezdrátové nabíjení:

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Diskuze k článku

  1. povedený stroj tohle!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).