Domů » Bleskovky » Honor 10 slaví úspěch: přes milion prodaných kusů a nová barevná varianta

Honor 10 slaví úspěch: přes milion prodaných kusů a nová barevná varianta

O tom, že je Honor 10 úspěšný smartphone není třeba nijak hluboce pochybovat. V České republice se prodává teprve krátce, ale díky snížené ceně u operátora O2, který jej nabízí za necelých 9 tisíc Kč, se jedná o jednu z nejvýhodnějších nabídek na trhu. Mimochodem, měsíc od uvedení Honoru 10 v Číně se po celém světě prodalo už přes 1 000 000 kusů, což je rovněž velmi slušné číslo.

Honor 10 je na českém trhu aktuálně dostupný ve třech barevných variantách, nicméně brzy bude k dostání také ve třetí modré variantě s odlesky do zelené. Doplní tak modrou variantu s přechodem do jemně fialové, stříbrnou měnící se do světle modré a klasickou černou. Pokud vás zajímá, jakou Honor 10 nabízí výbavu, mrkněte se do našeho katalogu.

Honor 10: první dojmy

V redakci v těchto dnech dokončujeme textovou recenzi a videopohled na Honor 10. Brzy se tedy můžete těšit na náš redakční test. V redakční poště se nám rovněž hromadí dotazy, zda je Honor 10 stejný telefon jako Honor View 10. Výrobce tímto názvoslovím zamotal hlavu nejednomu uživateli, ale nenechte se zmást, jedná se o dva odlišné telefony, které však na český trh dorazily poměrně rychle za sebou, čímž pravděpodobně vznikl dojem, že se jedná o dva shodné modely. Recenzi Honoru View 10 si můžete přečíst zde.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).