Domů » Bleskovky » Honor 10 rovněž přijde v barvě Twilight. Záda budou měnit barvu podle okolní teploty

Honor 10 rovněž přijde v barvě Twilight. Záda budou měnit barvu podle okolní teploty

Společnost Huawei představí 15. května v Londýně nový vlajkový model své podznačky Honor. Telefon bude vycházet z nedávno představeného modelu P20, takže se můžeme těšit na obdobnou výbavu postavenou na čipsetu Kirin 970. Podobný bude i design, a to včetně speciální barevné varianty Twilight; přechod mezi barvami ale bude u Honoru probíhat v horizontální ose.

Honor 10 zná datum své premiéry. Slibuje krásu v umělé inteligenci

Horizontálně také budou osazeny dvě čočky hlavního fotoaparátu v levém horním rohu. V popisku absentuje logo značky Leica, za to je odhalen parametry světelnosti objektivu f/1.6. Dá se předpokládat, že sekundární snímač bude opět monochromatický, patrně bude osazeno stejné kombo 12 + 20 Mpx jako v případě Huawei P20. Honor se také na pozvánce chlubí tím, že bude klást důraz na umělou inteligenci.

Předpremiéra o už příští týden v Číně?

Ještě před květnovou tiskovkou v Londýně zřejmě Honor nachystá odhalení pro čínský trh. Pozvánka kolující internetem ukazuje datum 19. dubna, na obrázku je pak vidět telefon s pestrými zády reagujícími na teplotu okolí.

Od Honoru 10 je oproti Huawei P20 očekávána nižší cena vykoupená několika drobnými kompromisy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).