Domů » Bleskovky » Hodinky, tablety a jeden úplně nový produkt. Sledujte dnešní keynote Applu

Hodinky, tablety a jeden úplně nový produkt. Sledujte dnešní keynote Applu

Apple dnes v 19:00 představí první část produktů pro předvánoční trh. Původně se spekulovalo o tom, že se dnes dočkáme odhalení nových iPhonů řady 12, nicméně ty přijdou na řadu až za několik týdnů. Dnešní keynote bude věnována odhalení Apple Watch Series 6 a pravděpodobně i levnější varianty Apple Watch SE, která by měla vycházet z řady Series 4.

Apple Watch Series 5 18

Hodinkami to ale dnes neskončí. Další na řadě budou tablety. Konkrétně bychom se měli dočkat nového iPadu Air s čipsetem Apple A14, USB-C konektorem a čtečkou otisků prstů na boku. Ten by měl doplnit ještě nový základní iPad.

Apple Event — September 15

Poslední novinkou bude chytrý přívěsek Apple AirTag. Keynote začne už za několik hodin – sledovat ji budete moci skrze YouTube stream od 19:00. V průběhu večera se na SMARTmanii můžete těšit na souhrnné články o všech novinkách.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

7 komentářů

  1. Nuda, není moc na co se těšit teda.

  2. Dajte im sancu.

    Kazdopadne ak hodinky nevydrzia na baterke aspon 5 dni, co je ledva polovica z konkurencie a osekana verzia bude zosrobovana len z nepredanych prachom zapadnutych suciastok z watch 4, tak ako je se2 zbuchana len zo starych dielov iphone 8, tak to bude opat pekny fail.

    Kazdopadne netreba predbiehat a uvidi sa, ci pridu s niecim novym, alebo len skopiruju a dobehnu konkurenciu.

  3. Všichni očekávaj iPhony a oni začnou vysvětlovat, proč bysme si měli koupit hodinky… koho to zajímá.

  4. Tak to je pořádná nuda

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).