Domů » Bleskovky » Hliníkový rámeček iPhone 6 na první fotografii: Velký displej, tenké tělo (spekulace)

Hliníkový rámeček iPhone 6 na první fotografii: Velký displej, tenké tělo (spekulace)

Smršť novinek z veletrhu CES narušíme zprávičkou z jablečného světa. Na internetu se objevily fotografie údajné podoby kovového rámečku chystaného iPhone 6. Zdrojem je čínská sociální síť Weibo. Od nové generace iPhonu se čeká navýšení velikosti displeje a pokud by na zveřejněných snímcích skutečně bylo tělo iPhonu 6, vypadá to, že se můžeme těšit na celkem velký zobrazovací panel (úhlopříčku displeje zahraniční média odhadují na 4,7 až 5 palců). Tloušťka by se pak mohla pohybovat okolo sedmi milimetrů.

 

Stejně tak se ale na snímcích může nacházet hliníková šasi pro zcela jiné zařízení, proto tyto informace prozatím berte s rezervou. Dá se ale očekávat, že s nadcházejícími týdny bude úniků o jablečném telefonu přibývat a my si tak budeme moci udělat lepší obrázek o tom, jak bude novinka vypadat.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

9 komentářů

 1. Nelson (neregistrovaný)

  uuuuu a aaaaaa

 2. To bude dle mě spíš nějaký číňan, fotoaparát? nahoře a stejně tak jack, když ho v 5 tak pracně přesunuli dolu, navíc tam nevidím nikde místo pro ten jejich lighting konektor.

  • tslany: no, ono je tam nekolik ale…

   1. Nelze poznat, jak je to orientovane, treba to ta osoba drzi vzhuru nohama.

   2. Lightning tam klidne muze byt; i podle toho jak vykujuje ocko na audio jack je videt, ze ten obrobek je cca polovina zarizeni, v druhe se muze skryvat ledasco.

   3. Nebo jak rikas, je to nejaky cinan a s iP to nema vubec nic spolecneho.:)

 3. To by museli výrazně předělat koncepci čelní strany, protože má dost velký okraje nahoře a dole. U současnýho iPhonu to problém není když má malej display, ale s 4,7 nebo 5″ by to už byla obrovská krabice.

  [odkaz]

 4. Tloušťka 7mm? To, co drží v ruce má už takto tloušťku kolem 7mm a přitom tomu chybí přední i zadní strana.

 5. Párek (neregistrovaný)

  Podle mě na iPhone má moc zaoblený hrany….

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).