Domů » Články » Hlasujte o nejlepší mobilní aplikaci pro rok 2013

Hlasujte o nejlepší mobilní aplikaci pro rok 2013

Dejte hlas své oblíbené mobilní aplikaci a podpořte její tvůrce. V pondělí 22. dubna odstartovala oblíbená anketa Mobilní aplikace roku 2013 a vy máte nyní příležitost rozhodnout o finálním pořadí.

Hlasovat můžete prostřednictvím mobilní aplikace dostupné na Google Play či AppStore nebo pomocí formuláře přímo na stránkách ankety Mobilní aplikace roku 2013.

Hlasování probíhá v těchto osmi kategoriích:

 • Aplikace pro lepší svět – aplikace, které prostřednictvím moderní komunikační technologie napomáhají v řešení určitého společenského problému, ať už v oblasti ochrany planety, podpory rozvoje občanské společnosti nebo pomoci neziskovému sektoru, či znevýhodněným skupinám lidí. 
 • Cestování a doprava – aplikace, které usnadňují život při cestování nebo souvisejí s individuální či hromadnou dopravou (např. mapy, jízdní řády, navigace…). 
 • Finance – aplikace z bankovního nebo pojišťovacího sektoru, nástroje pro správu financí, finanční produkty, burzovní data a obchodování. 
 • Hry, zábava a volný čas – aplikace, které vám zkrátí chvilku nebo delší chvíli. 
 • Business – aplikace a nástroje určené pro zvýšení efektivity pracovních činností, úkolů a procesů.  
 • Média – aplikace obsahového charakteru. 
 • Vzdělání a kultura – aplikace rozšiřující vaše informační a umělecké obzory. 
 • Mobilní aplikace roku 2013 – mobilní aplikace, která získá největší počet hlasů (absolutní vítěz).

Každý hlasující bude zařazen do slosování o mobilní telefon Samsung s5830 Galaxy Ace, který do soutěže věnovala společnost T-Mobile.

Vítěz kategorie Aplikace pro lepší svět získá tablet Samsung P5100 Galaxy Tab 2 10.1 věnovaný společností T-Mobile, jež zároveň tuto kategorii zaštiťuje.

Vývojářské studio vítězné aplikace získá bannerovou inzerci na serverech společnosti Internet Info v hodnotě 150 tisíc Kč.

Další podrobnosti o anketě naleznete zde.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

 1. Petr (neregistrovaný)

  Pro mě rozhodnými favority bylo csfd.cz, csob smartbanking a nyxdroid.

  Velkým zklamáním bylo, že se neumístila Walletapp.net, protože ta je pro mě nejpoužívanější a nejpraktičtější aplikací ze všech nominovaných vůbec…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).