Hlasujte o nejlepší mobilní aplikaci pro rok 2013

Dejte hlas své oblíbené mobilní aplikaci a podpořte její tvůrce. V pondělí 22. dubna odstartovala oblíbená anketa Mobilní aplikace roku 2013 a vy máte nyní příležitost rozhodnout o finálním pořadí.

Hlasovat můžete prostřednictvím mobilní aplikace dostupné na Google Play či AppStore nebo pomocí formuláře přímo na stránkách ankety Mobilní aplikace roku 2013.

Hlasování probíhá v těchto osmi kategoriích:

  • Aplikace pro lepší svět – aplikace, které prostřednictvím moderní komunikační technologie napomáhají v řešení určitého společenského problému, ať už v oblasti ochrany planety, podpory rozvoje občanské společnosti nebo pomoci neziskovému sektoru, či znevýhodněným skupinám lidí. 
  • Cestování a doprava – aplikace, které usnadňují život při cestování nebo souvisejí s individuální či hromadnou dopravou (např. mapy, jízdní řády, navigace…). 
  • Finance – aplikace z bankovního nebo pojišťovacího sektoru, nástroje pro správu financí, finanční produkty, burzovní data a obchodování. 
  • Hry, zábava a volný čas – aplikace, které vám zkrátí chvilku nebo delší chvíli. 
  • Business – aplikace a nástroje určené pro zvýšení efektivity pracovních činností, úkolů a procesů.  
  • Média – aplikace obsahového charakteru. 
  • Vzdělání a kultura – aplikace rozšiřující vaše informační a umělecké obzory. 
  • Mobilní aplikace roku 2013 – mobilní aplikace, která získá největší počet hlasů (absolutní vítěz).

Každý hlasující bude zařazen do slosování o mobilní telefon Samsung s5830 Galaxy Ace, který do soutěže věnovala společnost T-Mobile.

Vítěz kategorie Aplikace pro lepší svět získá tablet Samsung P5100 Galaxy Tab 2 10.1 věnovaný společností T-Mobile, jež zároveň tuto kategorii zaštiťuje.

Vývojářské studio vítězné aplikace získá bannerovou inzerci na serverech společnosti Internet Info v hodnotě 150 tisíc Kč.

Další podrobnosti o anketě naleznete zde.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku