Hlasujte o nejlepší české a slovenské mobilní aplikaci pro rok 2015

Dejte hlas své oblíbené mobilní aplikaci a podpořte její tvůrce. V pondělí 20. dubna bylo spuštěno hlasování v anketě Mobilní aplikace roku 2015 a vy máte nyní příležitost rozhodnout o finálním pořadí.

Až do středy 20. května můžete hlasovat pro některou z aplikací, které byly nominovány v anketě Mobilní aplikace roku 2015. V té se každoročně oceňují ty nejlepší projekty z dílen českých a slovenských vývojářů.

Pomozte nám vybrat ty nejlepší a nejzajímavější aplikace a rozhodněte o vítězi. Pokud se zapojíte do hlasování, můžete vyhrát špičkový mobilní telefon Samsung Galaxy A5.

Hlasovat můžete prostřednictvím online formuláře na stránkách ankety Mobilní aplikace roku 2015 v těchto osmi kategoriích:

  •        Aplikace pro lepší svět
  •        E-commerce aplikace
  •        Klientský servis 
  •        Média
  •        Hry
  •        Životní styl
  •        Novinka roku
  •        Tabletovka roku 

Ocenění Mobilní aplikace roku 2015 získá aplikace, která obdrží v hlasování absolutně nejvyšší počet hlasů. Autor této aplikace bude odměněn bannerovou kampaní na serverech společnosti Internet Info v hodnotě 150 000 korun. Jeden šťastlivec z řad hlasujících dostane mobilní telefon Samsung Galaxy A5. 

Slavnostní vyhlášení výsledků Mobilní aplikace roku 2015 se uskuteční 17. června na setkání COMUNICATION WEDNESDAY v La Loca MUSIC BAR & LOUNGE v Praze.

Hlavním partnerem akce je společnost T-Mobile. Partnery jsou Blind Friendly aExperienceU. Mediálními partnery jsou Andriodmarket.cz, Applenovinky.cz, Appliště, Dotekománie.cz, Jablíčkář.cz, Letemsvětemapplem.eu, Lupa.cz, Mobilenet.cz, Root.cz, SMARTmania.cz. Akce je uskutečněna v produkci společnosti Internet Info a pořadatelem je nezávislá podnikatelská síť TUESDAY Business Network.

Redakce

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *