Hidden Settings: Skryté možnosti nastavení pro Galaxy S4 a Galaxy Note II (root)

Pokud vlastníte Samsung Galaxy S4 či Samsung Galaxy Note II, ve kterém máte původní firmware od Samsungu s provedeným rootem, doporučujeme vám stáhnout si z Google Play šikovnou utilitu Note 2 Hidden Settings, která zpřístupní spoustu nových možností nastavení nejen pro uživatelské prostředí TouchWiz, ale i pro samotný systém a další aplikace.

Aplikace by měla být kompatibilní i s dalšími telefony od Samsungu, které využívají poslední verzi uživatelského prostředí TouchWiz. Funkcionalitu potvrzují například majitelé modelů Galaxy S4 Mini či Galaxy S III.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

8 komentářů

 1. Tomáš (neregistrovaný)

  A co je to ten root? To má něco společného s kořenem?

 2. Dodimo (neregistrovaný)

  Funguje to aj na Samsung Galaxy tab 2.7 :-)

 3. miravopi (neregistrovaný)

  V app je malware, po instalaci chodi notifikace na vyhru !!!

 4. djkure (neregistrovaný)

  Takovéhle články nemám rád. Sice je fajn, že nás upozorní na nějakou novinku, ale v podstatě jsou úplně prázdné. Proč v nich není třeba nějaký jednoduchý popis toho, co která vlastnost zapřičiní, nebo alespoň kterých vlastností si máme nejvíce všímat a které doporučujete zapnout/vypnout (co nám přidají, nebo uberou).

  • uni (neregistrovaný)

   No faktem je, že svým dost úzkým zaměřením patří spíše na nějaký blog o Samsungu, to je fakt…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *