Domů » Bleskovky » Hidden Settings: Skryté možnosti nastavení pro Galaxy S4 a Galaxy Note II (root)

Hidden Settings: Skryté možnosti nastavení pro Galaxy S4 a Galaxy Note II (root)

Pokud vlastníte Samsung Galaxy S4 či Samsung Galaxy Note II, ve kterém máte původní firmware od Samsungu s provedeným rootem, doporučujeme vám stáhnout si z Google Play šikovnou utilitu Note 2 Hidden Settings, která zpřístupní spoustu nových možností nastavení nejen pro uživatelské prostředí TouchWiz, ale i pro samotný systém a další aplikace.

Aplikace by měla být kompatibilní i s dalšími telefony od Samsungu, které využívají poslední verzi uživatelského prostředí TouchWiz. Funkcionalitu potvrzují například majitelé modelů Galaxy S4 Mini či Galaxy S III.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

  1. Tomáš (neregistrovaný)

    A co je to ten root? To má něco společného s kořenem?

  2. Dodimo (neregistrovaný)

    Funguje to aj na Samsung Galaxy tab 2.7 :-)

  3. V app je malware, po instalaci chodi notifikace na vyhru !!!

  4. Takovéhle články nemám rád. Sice je fajn, že nás upozorní na nějakou novinku, ale v podstatě jsou úplně prázdné. Proč v nich není třeba nějaký jednoduchý popis toho, co která vlastnost zapřičiní, nebo alespoň kterých vlastností si máme nejvíce všímat a které doporučujete zapnout/vypnout (co nám přidají, nebo uberou).

    • No faktem je, že svým dost úzkým zaměřením patří spíše na nějaký blog o Samsungu, to je fakt…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).