Sledujte nás na YouTube

Hasta La Muerte: Nová akční arkáda s podporou Xbox Live

Po drobných odkladech spatřila světlo světa očekávaná akční arkáda Hasta la Muerte (volně přeloženo:”Až do smrti”).V této originální hříčce se stanete samotným poslem smrti a vaším cílem není nic jiného než spasení všech umírajících. Nesmíte si však dávat příliš na čas. V opačném případě se nebožtíci propadnou kletbě ztracených duší a jediným smyslem jejich bytí se stane snaha o zmaření vaší vznešené mise.

Ve více než 30 úrovních narazíte na řadu protivníků, bossů, ale i odemknutelných “domácích mazlíčků”, kteří vám pomohou k lepšímu skóre. Mimo originální tematiky je nám nabídnut líbivý kreslený kabátek a to vše je doporovázeno povedeným soundstrackem, který ladí s rychlým tempem hry samotné. Pokud vás tento titul zaujal, nic vám nebrání stažení dema z nebo zakoupení plné verze na Marketplace. Částka 62 Kč zkázu vaší peněžence zcela jistě nepřinese :-).

Jiří Hanč

3 komentáře

  1. mimonaut (neregistrovaný)

    Díky za video a článek.. podle screenshotů se mi to moc zkoušet nechtělo, no teď to vyzkoušet musim! :)

  2. weth (neregistrovaný)

    Hra vypada velice zajimave. Jen se mi zda, ze hra jaksi drobne “seka”, trosku to taha oci, hlavne pri tom posunu obrazovky je to patrne. Ale je mozne ze je to zpusobene hranim v emulatoru, je to tak?

  3. mino (neregistrovaný)

    pekna hra, ale aka je ta podpora xbox live…to trafene zdielanie bodov ako ma openfeint?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *