Domů » Bleskovky » Hangouts pro Android získávají velkou aktualizaci: Přibyly nálepky a změnila se grafika

Hangouts pro Android získávají velkou aktualizaci: Přibyly nálepky a změnila se grafika

Nadílka novinek od Googlu za posledních několik hodin je opravdu výrazná. Dočkali jsme se Androidu 5.0.1 pro platformu Android Wear, OTA aktualizace vybraných modelů řady Nexus na nejnovější Lollipop a nyní přichází výrazný update komunikačního nástroje Hangouts. Nová verze 2.5 přináší mírně upravený vzhled, který lépe zapadá do Material designu.

 

Přímo v aplikaci rovněž přibylo 16 různých balíčků se samolepkami, kterými lze obohatit vaše konverzace s přáteli. Google rovněž přidal několik filtrů (sépie, černobílý, vinětace…), které lze v reálném čase aplikovat na videohovory. Pokud se vás někdo zeptá, kde se zrovna nacházíte, aplikace vám chytře nabídne možnost sdílení polohy. Tato volba je ale zatím dostupná jen při komunikaci v angličtině, němčině, španělštině a francouzštině.

 zdroj screenshotů: Rhett Robinson na Google+

Na Google Play nová verze 2.5 zatím ještě nedorazila, ale podle našich informací by se tak mělo stát v nejbližších hodinách. V případě, že se vám nechce čekat, můžete si z tohoto odkazu stáhnout instalační APK soubor. Mějte ale na paměti, že vše provádíte na vlastní nebezpečí. Podobná aktualizace je v plánu také pro iOS verzi Hangouts; přesný termín uvolnění ale zatím neznáme.

Odkaz na Google Play

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).