Domů » Bleskovky » Halo: Spartan Strike vyšel pro Windows (Phone) 8.1 a iOS

Halo: Spartan Strike vyšel pro Windows (Phone) 8.1 a iOS

Původně mělo pokračování mobilní hry Halo: Spartan Assault vyjít na konci loňského roku, nakonec však bylo odsunuto na letošek. Ten šťastný den nastal právě včera a radovat se mohou nejen majitelé zařízení s Windows a Windows Phone 8.1, ale rovněž vlastníci jablečných zařízení, pro něž si Microsoft připravil nejen novinku Halo: Spartan Strike, ale rovněž původní díl Spartan Assault.

  

Hra nabízí nový příběh s 30 novými náročnými misemi po městech a džunglích, v nichž bojujete s rasami Covenant a Promethan za pomoci známých zbraní včetně džípu Wathog nebo vznášedla Kestrel VTOL. Hra navíc dostala vylepšené dotykové ovládání, vylepšenou grafiku a zcela novou hudbu od cenami několikrát ověnčeného skladatele Toma Salty.

Hra stojí na všech platformách zhruba 165 korun, majitelé zařízení s Windows mají tu výhodu, že díky její univerzálnosti ji stačí zakoupit jednou a hrát jak na mobilních telefonech, tak na tabletech a počítačích se synchronizovaným postupem ve hře.

   

Kromě toho mohou díky podpoře Xbox Live sbírat achievmenty a porovnávat své výsledky s přáteli. Verze pro Windows se nachází ve Windows Store nebo ji můžete zakoupit skrze Steam, verzi pro Windows Phone si stáhněte z následujícího odkazu.

Odkaz na WP katalog 

Majitelé zařízení s iOS si mohou stáhnout obě hry zvlášť z následujících odkazů, případně mohou využít výhodnějšího balíčku, v němž za obě dvě hry dají zhruba 270 korun.

Odkaz na App Store Odkaz na App Store Odkaz na App Store 
Halo: Spartan Assault        Halo: Spartan Strike          Balíček obou her Halo

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

 1. VBooxxoo (neregistrovaný)

  Z toho odkazu na anglický Store to stáhnout nejde, odsud ano: [odkaz]

  • Petrohrad (neregistrovaný)

   To se stává naprosto normálně, že odkaz vede na anglické sránky storu, by mě zajímalo proč…

 2. ifk (neregistrovaný)

  Testu

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *