Sledujte nás na YouTube

GT Racing 2: Realistické závody od Gameloftu pro iOS a Android. Překonají legendární sérii Real Racing?

Za nejrealističtější dostupné závody pro Android a iOS by se přinejmenším dodnes dal považovat titul Real Racing 3 (recenze). Francouzské studio Gameloft se však rozhodlo pomyslného krále z trůnu sesadit a přináší novou hru s názvem GT Racing 2, která se snaží napodobit tituly jako Forza či Gran Turismo. Oproti Asphaltu 8 od stejných vývojářů se tak setkáváme s realističtějším jízdním modelem, uvěřitelnější grafikou, měnícím se počasím, závodními okruhy či pohledem z první osoby.

   

Nechybí řéměř sedmdesát licencovaných automobilů od výrobců jako Audi, Ferrari, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Chevrolet a další, k výkonnějším vozům se však postupně budete muset probojovat a jak je u her vsázejících na freemium model zvykem, skutečné peníze vám to značně usnadní. To však neznamená, že byste si bez zaplacení nezahráli. Gameloft tvrdí, že nikdy nebudete před závodem muset stát před volbou zdali čekat nebo platit a naráží tím na výše zmiňovaný titul Real Racing 3, jenž je za podobné záležitosti kritizován.

 

Pokud si chcete nadějně vypadající GT Racing zahrát, bude vám stačit cirka 1 GB volného místa a verze Androidu 2.3/iOS 5 a vyšší a v případě první jmenované platformy také odpovídající hardware.

- -

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

4 komentáře

  1. M.BoBo (neregistrovaný)

    Lepší grafika, ale horší hratelnost než RR2, je to další arkáda. (S4)

  2. fallWP (neregistrovaný)

    Zase se na WP nedostalo? Jak je to možné, podle zdejších haterů se jedná o nejdokonalejší dílo, co kdy svět spatřilo. Tak jak je možné, že se na něj neustále nedostává?

  3. Jano (neregistrovaný)

    Nechcete to niekto pls vyskusat pre iOS? Ci sa to da hrat online real time multiplayer s priatelmi s Game Center? :)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *