TOPlist

Stahujte: Grand Theft Auto: San Andreas pro Android je tu

Před několika hodinami se na Google Play objevil dlouho očekávaný titul GTA: San Andreas. Cena plné verze je 168 Kč. V tuto chvílí ale doporučujeme s nákupem počkat, jelikož se objevil závažný problém při spouštění hry, kdy se po stažení zhruba 2 GB dat hráčům objevuje hláška, že titul nemají zakoupený. Doufejme tedy, že vývojáři z Rockstar Games tuto chybu co nejdříve odstraní.

Aktualizováno: Na Google Play už je k dispozici opravená verze 1.03, která výše zmíněný problém řeší a GTA: San Andreas už by mělo šlapat jako hodinky.

  

Informace o termínu vydání Windows Phone 8 verze v tuto chvíli nemáme k dispozici a žádný konkrétní termín nezveřejnili ani autoři, ale očekáváme, že by se titul měl na WP Store objevit v následujících dnech. Jakmile se tak stane, budeme vás o tom informovat.

Odkaz na Google Play

Aktualizováno 12. prosince, 10:05

Rockstar Games potvrdili, že na GTA: San Andreas ve verzi pro Windows Phone 8 nebudeme muset příliš dlouho čekat. Podle vyjádření pro server Engadget se vydání tohoto očekávaného titulu na mobilní Windows dočkáme už v průběhu příštího týdne, stějně jako verze pro Android.

Hra zároveň probublala do české verze App Store, odkud si ji můžete za 6,99 USD zakoupit (zhruba 140 Kč).

Odkaz na App Store

Původní článek: Grand Theft Auto: San Andreas už je dostupné v App Store, zatím ale jen na Novém Zélandě

Na konci listopadu jsme vás informovali o tom, že Rockstar Games mají v plánu v průběhu prosince vydat skvělou herní pecku GTA: San Andreas pro mobilní zařízení (jmenovitě se hovořilo o Androidu, iOS a Windows Phone) a nyní to vypadá, že vydání se neúprosně blíží.

Svědčí o tom i fakt, že na novozélandské verzi App Store už je hra ke stažení za 9,99 USD (odkaz), tedy necelých 200 Kč. Dá se očekávat, že titul v nejbližších dnech „probublá” i v globálním měřítku, a to nejen pro iOS, ale také pro Android a Windows Phone.

GTA: San Andreas podporuje iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 5c, iPod Touch 5. generace, iPad 2, 3. a 4. generace, iPad Air, iPad Mini a iPad Mini s Retina displejem.


V českém App Store GTA: San Andreas zatím dostupné není

Vývojáři slíbili, že se můžeme těšit na vylepšenou grafiku včetně dynamického stínování, lepší vykreslovací vzdálenost a živějších barev. Lépe budou vypadat i jednotlivé postavy a modely aut. Rockstar Games prý chtějí udělat vůbec nejlépe vypadající GTA: San Andreas všech dob pro mobilní zařízení a my věříme, že se o tom brzy budeme moci sami přesvědčit.

V některých zahraničních fórech jsme narazili na informaci, že by hra měla být globálně dostupná už během zítřka (čtvrtek 12. prosince).

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku