Domů » Bleskovky » GoPro představuje vylepšenou kamerku Hero3+: Lepší optika a menší rozměry

GoPro představuje vylepšenou kamerku Hero3+: Lepší optika a menší rozměry

Všem milovníkům adrenalinových aktivit a sportovcům asi není jinak potřeba představovat outdoorovou kamerku GoPro. Stejnojmenná společnost včera představila zbrusu nový model Hero3+, který se může pochlubit menšími rozměry (o 20 % oproti standardní Hero3) a lepší kvalitou obrazu, na které má podíl kvalitnější optika. Výrobce dále uvádí navýšení výdrže až o 30 procent oproti předchozí generaci.

Vlajkovou lodí se stal model Hero3+ Black Edition, jehož cena začíná na 399 USD (zhruba 7 650 Kč bez DPH). Kamerka dokáže nahrávat videa v rozlišení 4k při 15 FPS, 2,7k při 30 FPS, 1440p při 48 FPS, 1080p při 60 FPS, 960p při 100 FPS a 720p video při 120 snímcích za vteřinu.

GoPro: HERO3+ Black Edition: Smaller, lighter, mightier still.

Kromě toho výrobce nabízí i levnější Silver Edition (299 USD), která umí nahrávat fullHD video při 60 FPS a HD video při 120 FPS. Nejlevnější varianta Hero3+ White Edition nabízí stejné parametry jako předchozí generace Hero3, avšak v tomto případě se velikost zmenšila jen o 15 %. Všechny modely jsou voděodolné až do hloubky 40 metrů. Kamerku můžete dálkově ovládat skrze mobilní aplikaci, která je bezplatně dostupná pro Android, iOS i Windows Phone. I v tomto směru jsme se dočkali zlepšení – rychlost přehrávání nahraného obsahu na telefonu přes WiFi se zvýšila až čtyřnásobně.

- - -

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).