Sledujte nás na YouTube

Google začal nabízet první oficiální příslušenství pro Google Glass

Google ve středu ukázal aktualizovanou verzi Google Glass, která by se již měla blížit prodejní variantě a v pátek přibyla i nabídka oficiálního příslušenství. V nabídce je mono sluchátko, obal na přenášení z mikrovláken a nabíječka; cena za tyto doplňky je padesát dolarů. Dále jsou dostupná čirá skla, která Google Glass přiblíží více klasickým brýlím, ta stojí 75 dolarů. Cena za příslušenství je tak relativně vysoká.

 

Nabídka zahrnuje pět kategorií příslušenství, z toho je jedna označena jako „Shades and Shileds“. Na stránkách podpory Google Glass společnost říká, že spolupracuje s Muai Jim a Zeal Optics, aby každý nový majitel Google Glass mohl dostat sluneční kryty a návod jak je instalovat. Obchod s příslušenstvím je v současnosti dostupný pouze pro testery chytrých brýlí.

David Podzimek

2 komentáře

  1. Krusty (neregistrovaný)

    50 doláčů za pytlík na brýle? TAK TO JE TEDA PÁLKA

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *