Domů » Bleskovky » Google začal nabízet první oficiální příslušenství pro Google Glass

Google začal nabízet první oficiální příslušenství pro Google Glass

Google ve středu ukázal aktualizovanou verzi Google Glass, která by se již měla blížit prodejní variantě a v pátek přibyla i nabídka oficiálního příslušenství. V nabídce je mono sluchátko, obal na přenášení z mikrovláken a nabíječka; cena za tyto doplňky je padesát dolarů. Dále jsou dostupná čirá skla, která Google Glass přiblíží více klasickým brýlím, ta stojí 75 dolarů. Cena za příslušenství je tak relativně vysoká.

 

Nabídka zahrnuje pět kategorií příslušenství, z toho je jedna označena jako „Shades and Shileds“. Na stránkách podpory Google Glass společnost říká, že spolupracuje s Muai Jim a Zeal Optics, aby každý nový majitel Google Glass mohl dostat sluneční kryty a návod jak je instalovat. Obchod s příslušenstvím je v současnosti dostupný pouze pro testery chytrých brýlí.

David Podzimek

2 komentářů

  1. Krusty (neregistrovaný)

    50 doláčů za pytlík na brýle? TAK TO JE TEDA PÁLKA

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).