Domů » Bleskovky » Google pracuje na Androidu 4.4.3: Žádné velké změny nečekáme

Google pracuje na Androidu 4.4.3: Žádné velké změny nečekáme

To, že Google pracuje na Androidu 4.4.3 (KitKat), není žádným tajemstvím a tak nějak by se to i očekávalo, vzhledem k faktu, že poslední veřejná verze nese označení 4.4.2. V nejrůznějších reportech se objevují testovací Nexusy 5 a 7 zaměstanců Googlu, které pracují právě s Androidem 4.4.3. Konkrétně na Nexusu 5 nese poslední známá verze označení KTU83 a měla by opravit například chybu rychlého vybíjení baterie při používání fotoaparátu, kterou hlásilo obrovské množství uživatelů.

U Nexusu 7 má poslední build s Androidem 4.4.3 označení KTU79 a pochází z 21. března. Přesný termín vydání další verze Androidu zatím neznáme, ale tipujeme, že se dočkáme v následujících týdnech. Tak jako tak ale nepůjde o žádnou klíčovou aktualizaci a dočkáme se spíše opravy menších nahlášených bugů.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).