Sledujte nás na YouTube

Google pracuje na Androidu 4.4.3: Žádné velké změny nečekáme

To, že Google pracuje na Androidu 4.4.3 (KitKat), není žádným tajemstvím a tak nějak by se to i očekávalo, vzhledem k faktu, že poslední veřejná verze nese označení 4.4.2. V nejrůznějších reportech se objevují testovací Nexusy 5 a 7 zaměstanců Googlu, které pracují právě s Androidem 4.4.3. Konkrétně na Nexusu 5 nese poslední známá verze označení KTU83 a měla by opravit například chybu rychlého vybíjení baterie při používání fotoaparátu, kterou hlásilo obrovské množství uživatelů.

U Nexusu 7 má poslední build s Androidem 4.4.3 označení KTU79 a pochází z 21. března. Přesný termín vydání další verze Androidu zatím neznáme, ale tipujeme, že se dočkáme v následujících týdnech. Tak jako tak ale nepůjde o žádnou klíčovou aktualizaci a dočkáme se spíše opravy menších nahlášených bugů.

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *