Domů » Bleskovky » Google možná prozradil termín vydání první bety Androidu Q

Google možná prozradil termín vydání první bety Androidu Q

Google letos představí novou verzi operačního systému Android, kterou charakterizuje písmenko Q. Zatímco loni první betu Androidu Pie vydal v polovině března, letos by to mohlo být o několik dní dříve. Google už nyní otevřel bug tracker pro hlášení chyb, a v něm se v URL objevilo datum 11. března, tedy dnes :-)

Tip ke čtení – Android Q beta je tady: jaké přináší novinky a jaké telefony jej podporují?

Android ovládání gesty

Nepřehlédněte – Android Q klepe na dveře. Na jaké novinky se můžeme těšit?

Na tuto adresu bylo odkazováno přímo z oficiálního popisku k bug trackeru od Googlu, ostatně ověřit si to můžete sami (zaměřte se na konec adresního řádku). Na celou skutečnost na svém twitteru upozornil vývojář Mishaal Rahman.

Vše tedy nasvědčuje tomu, že první beta Androidu Q by pro vývojáře mohla být dostupná už dnes. Vydání finální verze Androidu Q bychom se mohli dočkat někdy v průběhu srpna letošního roku.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

7 komentářů

 1. Jak jako Q. Já pořád nemám P.

 2. NOname (neregistrovaný)

  Asdf: Trapnejsi koment jsem necetl nejmin rok

  • Nejtrapnější koment je naopak od Dejva. Snad nelze čekat, že se kvůli pomalosti Huahnoje nebo Samsungu zastaví svět a google bude rok čekat, než to tihle šneci doženou. Prostě Google jede dál, jestli se vám to nelíbí, kupte si Pixel nebo telefon z projektu Android One.

 3. Longerski (neregistrovaný)

  Jenze on ma pravdu.

 4. Rezza (neregistrovaný)

  Zatím nic a na Redditu byly ráno tipy, že bude venku během pár hodin :(.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *