Google I/O 2014 má termín, uskuteční se 25. a 26. června a změní se systém registrací

Další ročník vývojářské konference Googlu má svůj termín – Google I/O se letos bude konat 25. a 26. června v Moscone West Center v San Franciscu. Stejně jako v minulém roce, i letos se dočkáme živého přenosu ze všech přednášek. V tuto chvíli je ještě brzo spekulovat nad tím, zda se Google opět ukáže novou verzi systému Android a zda se případně dočkáme premiéry nového hardware, ale fanoušci Androidu by si tyto dva dny měli do kalendáře zakroužkovat tučným fixem, protože budou určitě plné zajímavých novinek. A rušno by mělo být také okolo chytrých brýlí Google Glass.

Google také změní proces samotné registrace na konferenci. V minulých letech byla akce vždy vyprodána během chvilky. Letos však budou mít případní zájemci o účast možnost vyplnit a odeslat Googlu své zájmy a reklamní gigant následně náhodně vybere několik šťastlivců, kteří získají vstup na Google I/O (detaily této akce budou zveřejněny později). 

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *