Sledujte nás na YouTube

Google Earth ve verzi 8.0 je tady: Přináší novou technologii 3D renderování

Populární Google Earth se v blízké době dočká updatu na verzi 8.0, která přinese několik vylepšení v čele s inovovanou technologií 3D renderování. Google na svém blogu popisuje, že se uživatelé nyní dočkají mnohem kvalitnějších 3D snímků a také plynulejších a rychlejších animací během pohybu po mapách. Jde o první velké vylepšení zmiňované technologie od vzniku samotného Google Earth, který se odehrál již přes deset let zpátky.

  

Díky tomu se můžeme těšit na ostřejší pohled na města, hory a další struktury. Hezčí budou také popisky silnic a nově bude k dispozici možnost přímo v aplikaci otevírat soubory ve formátu *.kml. Od nynějška bude Google podklady aktualizovat souběžně s Google Maps, díky čemuž se Google Earth dočká znatelně rychlejších updatů. Nová verze aplikace se v Obchodě Play objeví během následujících dní.

Odkaz na Google Play

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *