Domů » Bleskovky » Google Doodle minihry na motivy olympiády: Zahrajete si je na Androidu a iOS

Google Doodle minihry na motivy olympiády: Zahrajete si je na Androidu a iOS

Po dobu následujících týdnů se skrze Google aplikaci pro Android a iOS budete moci vydat ke skromnému stánku s ovocem v Riu, kde si to o nejvyšší příčku v regálu rozdá sklizeň ze všech koutů světa.

2016 Doodle Fruit Games - Find out more at g.co/fruit

Logo na domovské stránce Googlu budou až do neděle 21. srpna ovládat roztomilé postavičky inspirované ovocem. Ty se budou ucházet o medaile v různých disciplínách, které Google zpracoval do podoby jednoduchých her pro dotyková mobilní zařízení s operačním systémem Android a iOS. Doprovázet je budou vtipné animace nejen v logu, ale také na sociálních sítích.

Nechybí ani soutěžní element – svými výkony se snadno můžete pochlubit svým přátelům a vzájemně se přetahovat o nejlepší čas.

Google
Google
Autor: Google LLC
Cena: zdarma
‎Google
‎Google
Autor: Google LLC
Cena: zdarma

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Kubajsz (neregistrovaný)

    Na S7 Edge mám poslední verzi Google aplikace a při jejím spuštění mám jen normální ikonu google bez možnosti spuštění těchto her.
    Jak to zprovoznit?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).