Sledujte nás na YouTube

Google bude pravidelně aktualizovat Preview verzi Androidu M. První update přijde v červnu

Google včera představil novou verzi Androidu s kódovým označením M (pravděpodobně Milkshake) a pro Nexus 5, 6 a 9 uvolnil preview verzi systému, kterou lze stáhnout z této stránky. Vydání finálního sestavení Androidu M je naplánováno na třetí kvartál letošního roku, nicméně Google má v plánu uvolňovat další aktualizace testovací verze.

Android M Preview 2 bude k dispozici už v červnu, Preview 3 dorazí v červenci. Dalších verzí bych se pak mohli dočkat v srpnu a září, i když není vyloučeno, že tento měsíc už bude uvolněno finální sestavení.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *