Domů » Bleskovky » Goclever Insignia 785 Pro: Tablet s Atomem a cenou pod 5000 Kč

Goclever Insignia 785 Pro: Tablet s Atomem a cenou pod 5000 Kč

Společnost Goclever uvádí na trh nový tablet Insignia 785 PRO s procesorem Intel Atom s technologií Hyper-Threading a systémem Android 4.2.2. Právě nové procesory Atom jsou navrženy pro mobilní aplikace, kde jsou hlavními prioritami výkon a malý rozměr.

  

O zobrazování se stará IPS displej s úhlopříčkou 7,85″ s poměrem stran 4:3 a s rozlišením 1024 x 768 px. Tablet vybavený grafickým procesorem PowerVR SGX544 a 1 GB paměti RAM. Kapacita interního úložiště je 16 GB a nechybí ani slot na microSD karty. Ve výbavě nechybí ani GPS modul, který doplňuje navigační software s mapami Polska, Slovenska a České republiky. Příjemná je hmotnost tabletu, která i přes hliníkovou konstrukci činí 310 gramů. Tloušťka zařízení je 7,2 mm, výška 200 mm a šířka 136 mm.

GOCLEVER INSIGNIA 785 PRO

O přísun energie se stará 4600mAh baterie, výrobce však udává jen 5 hodin výdrže při aktivním používání, což není příliš mnoho. Tablet je na českém a slovenském trhu dostupný od dnešního dne, doporučená koncová cena byla stanovena na 4 999 Kč včetně DPH.

Padl vám tento tablet do oka? Podívejte se, kde jej koupíte nejlevněji

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. vypadá skoro jak ipad mini.

 2. Jde do toho dát Win? Jestli ne, jedná se (pro mě) o nezajímavou placku.

  • Dobre, ze to vime :-) A budeme si to pamatovat, proto uz nemusis pod clanky o Androidich zarizenich psat podobny velmi uzitecny nazory :-D

  • Android? Kdevidíš android? Já vidím článek o tabletu s Atomem. Že je tam andtoid je vedlejší info, jelikož kdyby tablet neměl Atom, tak o něm článek napsaný nebude.Takže zalez trolle.

  • Je tam snad jasné info, že je to s androidem 4.2.2 tak proč taková reakce?

   Win tam půjde stejně lehko jako do ostatních androidích strojů s atomem – takže blbě.

  • er.nest (neregistrovaný)

   No to je to zajimave – jsou znamy nejake duvody „proc by to neslo“? Intel velmi dba na dodrzeni jeho navrhu u těchto zarizeni – tedy je to vesmes standardni atomove PC.

   A protože tech stroju s atomem a androidem, je porad méně nez střízlivých dnu na hrade … tak nelze z niceho předpokládat.

   A souhlas s TSLANY … dokud tam bezi android, je to zarizeni jen další z rady odpadu, které mi HD film ze sdileneho disku na siti neprehraje (ani vyrazny vykonovy rozdil Atomu nestaci na softwarove dekodovani..a hardwareove to nejde-protože android). Windows by zasadne zmenili zmenili hru …

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).