Domů » Bleskovky » Glovebox pro Android: Rychlé spouštění aplikací jako v Ubuntu Phone OS

Glovebox pro Android: Rychlé spouštění aplikací jako v Ubuntu Phone OS

Nemůžete-li se dočkat prvního zařízení od Canonical běžícího na Ubuntu, k chuti by vám mohla přijít aplikace Glovebox. Ta rozšíří vaše mobilní prostředí o rychle přístupný panel spouštění aplikací podobný tomu z mobilní verze populární distribuce Linuxu. Jednoduše se dotknete okraje displeje a pak tahem vyberete danou aplikaci.Program nabízí slušnou škálu nastavení a funkcí, obzvláště pak v premium verzi. Ta vám umožní přidaní nejen neomezeného počtu aplikací, ale také widgetů, zkratek a rychlých kontaktů.

Aby vám vše pěkně ladilo s prostředím, vývojář v budoucnu přidá možnost stažení sad ikon. Aplikace k běhu vyžaduje Android ve verzi 1.6 a vyšší a je zdarma dostupná na Google Play. Plnou licenci lze zakoupit skrze aplikaci, přijde vás ovšem na 73 Kč. Hodí se tak zvážit jednu z alternativ, například levnější Relaunch Pro (29 Kč) a nebo Flip Launcher, který je dostupný zcela zdarma.


Glovebox

 
Relaunch/Relaunch Pro licence

  
Flip Launcher

Jiří Hanč

3 komentářů

  1. TsunAmi (neregistrovaný)

    Mohu také doporučit aplikaci swipepad, funguje na velice podobném principu, nicméně je podle mě trošku lépe nastavitelná a taktéž zdarma

  2. Adam (neregistrovaný)

    Super věc. Vyzkoušel jsem a paráda. Doufám, že v budoucnu bude nějaká možnost nainstalovat Ubuntu OS na Xiaomi Mi2.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).