Domů » Články » GiboSMS v nové verzi – odesílá i do Vodafone

GiboSMS v nové verzi – odesílá i do Vodafone

GiboSMS 2.02Před několika dny se objevila nová verze programu GiboSMS (2.02), která dokáže obejít nové piktogramy, které se objevily na SMS bráně Vodafonu. úspěšnost programu sice není 100%, ale s každým rozlousknutým piktogramem se do databáze ukládají hodnoty a chyba se tak postupně zmenšuje.

Odesílání na Eurotel funguje bez problémů, na T-Mobile můžete využít buď mobilních e-mailů nebo mít registrovaný účet na T-Zones. Demoverze programu nabízí možnost odeslání 30 zkušebních SMS zdarma, poté je potřeba program zakoupit za 100kč na jeden rok. Další informace o tomto programu si můžete přečíst v naší recenzi.

GiboSMS 2.02 stahujte v naší Download sekci – Smartphone verze, PocketPC verze.

Odeslání na Vodafone proběhlo bez problémů:
1

Další informace naleznete na oficiálních stránkách programu – GiboSMS.cz

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).