Sledujte nás na YouTube

Aplikace Garmin Connect Mobile je konečně k dispozici také pro mobilní Windows

Pokud používáte sportovní hodinky od Garminu a vlastníte telefon s mobilními Windows, máme pro vás dobrou zprávu. Na Windows Store k dispozici univerzální aplikace Garmin Connect Mobile, kterou můžete využít k monitorování vaší aktivity či doručování notifikací do hodinek. Příjemné je, že je aplikace kompletně lokalizována do češtiny a pochopitelně je zcela zdarma.


Za tip na bleskovku děkujeme našemu čtenářovi Michalu Švehlovi.

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

7 komentářů

 1. Kush (neregistrovaný)

  a pak že pro Windows Mobile nejsou aplikace, hned jdu zkusit. Díky za tip! :)

  • wepezwanil (neregistrovaný)

   wow, tedy jedna aplikace s funkcema 100 let pozadu je hnedka argument pro koupi telefonu s mrtvou platformou?

  • Mr. Arakin (neregistrovaný)

   Kush: mas pravdu mylil jsem se a dovolavam, co jsem kdy rekl. Diky teto aplikaci WP/W10M prevalcuji Android i iOS – do roka. (sarkasm alert)

 2. had_zachau (neregistrovaný)

  Abyste mohli používat tuto aplikaci, potřebuje upgrade na Windows 10 …

 3. Mahtiel (neregistrovaný)

  Aplikaci už vlastním a je super, jen občas padá. No a zpočátku mi selhávalo spárování Vívofitu s mobilem. Stačilo odstranit Vívofit z bluetooth nastavení a znovu přidat. Jinak co se týče jazyka aplikace, je to směska češtiny a angličtiny. A potvrzuji, že je aplikace určena pro mobilní desítky. Pro starší OS je k dispozici Astro fitness, který pouze umí stahovat data z Garmin Connect třeba z PC…

 4. Martin P. (neregistrovaný)

  Než jeden proprietární software je spíš problém stále absence ANT+

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *