TOPlist

Galaxy Watch Active 2: prohlédněte si všechny barevné varianty

Samsung Galaxy Watch Active 2

Mezi výrobci chytrých hodinek je několik výrobců, kteří bojují o místo na slunci, zatímco ostatní jen paběrkují. Samsung bezpochyby patří mezi dominantní hráče na trhu s nositelnou elektronikou, především jeho hodinky z řady Galaxy Watch patří mezi to nejlepší, co na svém zápěstí můžete nosit.

samsung galaxy watch active 2 barvy

Chystaný nový přírůstek s názvem Galaxy Watch Active 2 bude oficiálně představen až 5. srpna, nicméně na veřejnost už nyní unikly první rendery zachycující všechny barevné varianty.

Tip ke čtení – recenze Samsung Galaxy Buds: ta nejlepší sluchátka od Samsungu?

samsung galaxy watch active 2 under armour

Podle všeho nebudou trpět Galaxy Watch Active 2 žádnými barevnými výstřelky, když dostanou poměrně standardní barevné varianty hodinek a řemínků – černou, stříbrnou a růžovou.

Nepřehlédněte – Samsung představil Galaxy Watch Active 2: chytré hodinky pro každého, a navíc s LTE a EKG

Vzhledem k tomu, že hodinkami s přídomkem Active míří Samsung spíše na něžnější pohlaví a sportovce, nejsou barevné kombinace žádným překvapením. Standardní verzi má doplnit ještě speciální edice Under Armour, která nabídne konzervativní černou barvu hodinek a řemínek stejné či stříbrné barvy.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku