Domů » Bleskovky » Galaxy S11 bude hrát druhé housle, do prodeje má jít dříve ohebné véčko

Galaxy S11 bude hrát druhé housle, do prodeje má jít dříve ohebné véčko

Začátek příštího roku přinese spoustu zajímavých telefonů, mezi nimi budou i nové vlajkové Samsungy. Korejský gigant s jejich uvedením tradičně nebude čekat na barcelonský veletrh MWC, ale své novinky odhalí dříve; spekuluje se o termínech 11. a 18. února.

Samsung Galaxy Fold 2 1

Nejdříve véčko, poté Galaxy S11

Očekává se, že Samsung představí tři smartphony řady Galaxy S11 a spolu s nimi i svůj druhý smartphone s ohebným displejem, který bude mít tentokráte véčkovou konstrukci. I přes společnou premiéru má být zahájení prodeje oddělené, podle serveru Yonhap má jít překvapivě do prodeje dříve právě zmíněné véčko, alespoň v domovské Koreji.

Samsung bude chtít jít do přímého souboje s novou Motorolou RAZR, jejíž prodej byl před nedávnem odložen na neurčito. Snad se tedy Samsung vyhne podobným problémům, jaké měl s letošním Galaxy Fold, a podaří se mu uvedení příštího ohebného telefonu na první dobrou. Chystané véčko bude pravděpodobně telefon střední třídy (byť s vlajkovým fotoaparátem), což by mohlo srazit cenu do příjemnějších pater.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. To dopadne ten novy V fold 😁

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).