Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Galaxy On Fire Alliances: Multiplayerová strategie zamíří na Android a iOS

Galaxy On Fire Alliances: Multiplayerová strategie zamíří na Android a iOS

Série Galaxy On Fire slavila úspěch ještě v časech, kdy se hry na telefonech ovládaly na tlačítkách a klávesnici pod displejem, což byly tehdy součásti prakticky každého telefonu. Zejména druhý díl Galaxy On Fire ve své době představoval technologický vrchol tehdejších Java her a stal se proto velmi oblíbeným. Jednalo se o RPG z vesmírného prostředí, které dokázalo hráče pohltit na dlouhé hodiny a remake je dostupný jak na iOS, tak i Android a dokonce i PC. Studio Fishlabs nyní odhalilo nový díl série s podtitulem Alliances, který však s původní hrou bude mít společný pouze název a prostředí, jelikož se bude jednat o multiplayerovou real-time strategii postavenou na enginu ABYSS 3.

Vybrat si budete moct ze tří aliancí – Terrani, Vosskové a Nivelijci a dále budete mít možnost spolupracovat se skutečnými hráči z celého světa. Vaším úkolem bude kupříkladu obsazování nových území či porážení protivníků v přítomných bitvách a tím výčet možností samozřejmě zdaleka nekončí. Hratelnost tedy podle všeho bude velmi silnou stránkou hry a vyjma hráčů původního Galaxy On Fire má chystaný díl šanci přitáhnout i další fanoušky RTS. Hra bude nejprve vypuštěna pro iOS a brzy poté i pro Android. Distribuována bude zcela zdarma s možností nakoupení vylepšení a extra obsahu za skutečné peníze.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

7 komentářů

 1. niky79 (neregistrovaný)

  GoF na iOS je jedna z nejlepších her, které jsem kdy hrál.

  • uni (neregistrovaný)

   Ale ta baterka, ta baterka:-)

  • esaras (neregistrovaný)

   Souhlasim s obema pany :D, GoF je skvela hra, ale baterka pri ni kricela a brecela, ale dat si par misi, natezit nejake suroviny nebo vyrobit novou lod pred spanim na nabijecce bylo fajn :-).

  • niky79 (neregistrovaný)

   Na ipadu přes 10 hodin hraní, v čem je problém? :-)

 2. mino (neregistrovaný)

  Wkoda, ze nie MMORPG simulaciu….

  • uni (neregistrovaný)

   Tam podle mě narážíme na dostupný výkon zařízení. Mám za to, že takový Eve Online je pro HW dost zátěž a to se bavíme o PC platformě. Tedy by se muselo přistoupit k omezení počtu hráčů v rámci jednoho univerza, což dost nabourá princip.

 3. uni (neregistrovaný)

  Jen doplním, že GoF je dostupný také pro OSX a pro BB, kde bych naspal to „dokonce“. Nicméně nejvíce obsahu je dostupné na iOS (sorry htcjirko, ale tak to prostě je).

  [odkaz]

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel