Cena:

Galaxy Note 8 bude představen dříve, než se očekávalo

Informace o blížícím se odhalení nového top modelu Samsungu již na veřejnost prosakují delší dobu, nicméně nyní spekulace dostávají konkrétní obrysy. Jihokorejský deník Korea Herald s odkazem na interní zdroje oznámil, že Note 8 bude představen ve třetím nebo čtvrtém týdnu měsíce srpna. Zprávu dále upřesnil populární web Naver, který od nejmenovaného představitele Samsungu získal konkrétní datum – 26. srpna 2017.

Samsung původně chtěl model uvést až na každoročním veletrhu IFA, ale nakonec padlo rozhodnutí pokusit se předběhnout konkurenci od Applu a LG. Ještě před vydáním tohoto phabetu ale pravděpodobně uvidíme limitovanou edici jeho předchůdce, tedy Note7 FE. Ten by měl být představen již v průběhu července a poslední zprávy naznačují, že by se mohl dostat i na evropský trh.

Galaxy Note 8 by bude vycházet z telefonu S8+ a kromě většího displeje a podpory S Pen nabídne také jako první procesor Snapdragon 836.Nepřehlédněte

Další top model z dílny Samsungu: co vše víme o Galaxy Note 8?

Autor článku
Tomáš Krompolc
Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.