Domů » Bleskovky » Galaxy Fold má jít do prodeje počátkem prázdnin, Samsung předtím uspořádá zvláštní tiskovku

Galaxy Fold má jít do prodeje počátkem prázdnin, Samsung předtím uspořádá zvláštní tiskovku

Ohebný smartphone Samsung Galaxy Fold má za sebou nepříliš slavný začátek, neboť se první jednotky začaly v rukách youtuberů a influencerů kazit, což vyústilo ve svolávací akci a pozdržení zahájení prodeje pro běžné spotřebitele. Samsung nyní chystá obnovenou premiéru, ke které by mohlo podle korejských serverů dojít někdy v červenci.

Samsung Galaxy Fold
Samsung Galaxy Fold

Ještě před zahájením prodeje prý Samsung hodlá uspořádat speciální tiskovou konferenci, na které oznámí veškeré změny, které na telefonu provedl. Společnost prý již testuje upravené jednotky s korejskými operátory, Korea také bude zřejmě první zemí, kde se telefon začne prodávat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jiras
Anonym
Jiras

Drzim palce, ať se to napodruhé povede.

Tedy
Uživatel
Tedy

Pokud to ani teď nevyjde,měli by to vzdát a začít od začátku.

JoeBlack
Uživatel
JoeBlack

Už se těším! To bude zase takový průser :-D
Je to fascinující pozorovat tragedii v přímém přenosu … někdo kouká na bouračky z ruska, něco na vydání telefonu od Samsungu.

Kepsik
Anonym
Kepsik

Jej to jsou trapáci, samsung no, nic pořádně neuměj dát do hromady.

bkf1
Uživatel
bkf1

Tohle se Samsungu nepovedlo, to je jasné už před uvedením… vůbec celá tahle větev skládacích telefonů je SLEPÁ jak ryby co žijí na dně mariánského příkopu ? Leda tak ten Razr se chytá, ten JEDINÝ umí SMYSLUPLNĚ využít tento nápad… uvidíme, jestli se povede i uvedení na trh….

Tedy
Uživatel
Tedy

O ohebném Razru od Motoroly se moc nemluví…naposledy zpráva že použili něčí render video k prezentaci aniž by o tom dotyčný věděl,ale jistě mu to nějak vykompenzovali, dobře to ale nevypadá

lukass71
Uživatel
lukass71

“ Leda tak ten Razr se chytá, ten JEDINÝ umí SMYSLUPLNĚ využít tento nápad“
Jak jak, ze vsechny ty kompromisy, ktere jdou s ohebnym telefonem, obetujes pro telefon standardni velikosti, ktery se da slozit napul? jako fakt?
U huaweie a samsungu aspon z toho dostanes tablet, i kdyz dost omezeny. Z toho konceptu Razr dostanes akorat omezeny telefon standardni velikosti.

Tedy
Uživatel
Tedy

Tak s Razr chtějí vrátit zpět véčko, původní RAZR kde je namísto leptané klávesnice displej,nějaké si ale jist zda s tím uspějí a bude zájem… reinkarnace původního Razru s hw poplatným dnešní době ať s os či bez, to bych si dal líbit.
Bohužel ale a ač je o tlačítkové telefony stále zájem, schopmibhy toho byli ale necekaji přilisny zájem na to,aby výrobu rozjeli.