Domů » Články » Future City: Nový datadisk pro PocketMini Golf 2

Future City: Nový datadisk pro PocketMini Golf 2

PMG2: Future CitySérie PocketMini Golf od společnosti Momentum Games je mezi hráči SP a PPC téměř legendou. PMG2 se může pyšnit celkem slušným počtem datadisků (Winter Wonderland, Fire Island, Lost World, Spooky Hollow) a od dnešního dne se k nim bude řadit i pátý datadisk s podtitulem Future City.

Jak již název napovídá, nový datadisk je zasazen do města budoucnosti, můžete se tedy těšit na 18 zbrusu nových jamek (Robo Cup), tajné levely a nové futuristické zvuky. Ke spuštění Future City budete potřebovat plnou verzi PMG2. Demoverze datadisku hry není k dispozici, plnou verzi si můžete zakoupit na ClickGameru za 9$ pro Smartphone i PPC zařízení.

Další informace o hře hledejte na oficiálních stránkách.

Screenshoty z Future City:
1 2 3

Zdroj: PocketGamer.org

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).