Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Fanoušci pozor, oblíbený seriál Futurama se dočká nového zpracování v podobě mobilní hry

Fanoušci pozor, oblíbený seriál Futurama se dočká nového zpracování v podobě mobilní hry

Již nějakou dobu ukončený seriál Futurama od tvůrců veleúspěšné série Simpsonovi se se podle nových zpráv dočká vlastní hry určené pro chytré telefony a tablety. Studio 20th Century Fox podepsalo smlouvu s německými vývojáři Wooga týkající se vývoje nového titulu, který ponese název Futurama: Release The Drones. Příběh se bude týkat konkurenční války mezi společnostmi Planet Express a MomCo, přičemž úkolem hráčů bude spojovat vhodně skupiny dronů a postupně se tak prokousávat jednotlivými úrovněmi hry.

Wooga se rozhodla najmout pro práci na designové stránce hry Davea Grossmana, který napsal příběh a pomáhal při vývoji her The Secret of Monkey Island a Sam and Max. Bude spolupracovat s jedním z hlavních producentů seriálu v době vydání několika posledních sérií – Patricem Verrone, který napsal také scénář epizod Trable s Poplíky a Humrův Humor. Není jasné, kdy by se měla hra dostat do obchodů s aplikacemi, ovšem vzhledem k pověsti studia Wooga by to nemělo trvat dlouho. V tuto chvíli nevíme, pro jaké platformy bude titul dostupný, ale očekáváme, že se dočkají majitelé zařízení s Androidem a iOS. Příjemným překvapením by byla podpora Windows Phone či Windows 10 Mobile.

Jedná se zatím o první seriál, který se v poslední době dočkal znovuzrození v podobě mobilní hry. Do budoucna už se však plánuje další titul na motivy úspěšného seriálu Firefly. Ten bude taktéž určen pro mobilní operační systémy, které se v poslední době díky čím dál silnějšímu hardwaru ve smartphonech a tabletech stávají oblíbenou herní platformou.

Jan Nedbal

5 komentářů

 1. uni (neregistrovaný)

  Takže 3match princip zprzněný Inapps, radujme se…

 2. pospa58 (neregistrovaný)

  „Jedná se zatím o první seriál, který se v poslední době dočkal znovuzrození v podobě mobilní hry.“ – Co kecáte a co takhle The Simpsons Tapped out od EA, to není hra se základy v seriálu?

  • Johny (neregistrovaný)

   Sám to píšeš, tady bude důležité slovo „znovuzrození“. The Simpsons nepotřebují znovuzrození. Pokud vím, tak stále běží…

  • pospa58 (neregistrovaný)

   Jj, omlouvám se, nějak jsem to znovuzrození vztahoval ke hrám a ne k tomu, že Futurama skončila a The Simpsons jedou dál.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel