Domů » Články » Franklin od Motoroly ve stylu Razru

Franklin od Motoroly ve stylu Razru

Když se na trhu objevilo úžasné věčko Razr od Motoroly, snad každému zaplesalo nad jeho jedinečnosti, stylové véčko se stalo velmi žádaným. Náročnejší uživatelé však byli zklámání, protože Razr neobsahoval operační systém. Nyní vám však představujeme nový smartphone s kódovým označením Franklin, který by měl obsahovat nejnovější OS Windows Mobile 5 a s Razrem toho má celkem dost společného.

Motorola: FranklinZ obrázku je celkem jasně vidět, kdo byl tomuto smartphone vzorem. Nový Franklin je nádherně tenký a i ovládací klávesy pod displejem vypadají, jako by byly leptané jako tomu bylo i u klávesnice Razru.

Technická specifikace Franklina:
Displej:
320×240, TFT se 65000 barvami
Rozměry: 112 × 64 × 12 mm
Hmotnost: 115g
Paměť telefonu: 128MB RAM a 64MB Flash
Typ paměťové karty: MiniSD
Telefon bude mimo GPRS podporovat také EDGE, nabídne komunikaci přes Bluetooth a Infra, 1.3Mpx fotoaparát. Operační systém by měl být s největší pravděpodobností WM5.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).