Domů » Bleskovky » Fotoaparát OnePlus 7 zřejmě přijde s jednou velmi očekávanou funkcí

Fotoaparát OnePlus 7 zřejmě přijde s jednou velmi očekávanou funkcí

Oppo a jeho dceřiná společnost OnePlus nemají zase tolik společného, jak by se mohlo zdát. Jejich telefony se nepodobají jako vejce vejci a funkčně jsou mnohdy rozdílné, ostatně ne všechny technologické výstřelky Oppa se nakonec objeví i u druhé značky.

I tak je poměrně dost možné – dle posledních spekulací – že si 5násobný hybridní zoom představený Oppem na MWC 2017 v Barceloně nakonec přeci jen najde cestu k výrobci „zabijáka vlajkových lodí“ v pořadí již 7. iteraci modelové řady OnePlus (o níž jsme vás již v uplynulém týdnu zevrubně informovali).

Uniklá pozvánka hovoří o představení plánovaného telefonu ve středu 16.ledna. Zmíněná funkce hybridního zoomu se očekává u modelů Oppo F19 a Oppo F19 Pro, nicméně výrobci nic nebrání v užití této technologie i u OP7. Proslýchá se, že by firma proslulá velmi agresivní cenovou politikou mohla užít fotoaparát s až 10násobným zoomem odvozeným právě od inovace představené předloni. Který z telefonů nakonec dostane tuto funkci dřív? O vývoji vás budeme i nadále informovat.

Matěj Valošek

Zarytý fanoušek sci-fi, starého i nového, seriálového i filmového, knižního či hraného. Ve zbytku času holduje asijské kuchyni a snaží se vzdělávat v korejštině.

2 komentářů

  1. K ničemu nejlepší je Wide než zoom vzhledem ke kvalitě při max zoom.

    • Nejlepší je ultrawide, wide a tele. Kvalita u tele horší, ano, ale furt lepší, než přiblížení normální fotografie.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).