Sledujte nás na YouTube

Fotoaparát a displej LG G4 detailně na dvou nových teaserech

LG nás pravidelně zásobuje informacemi a obrazovými materiály ohledně své chystané vlajkové lodi, modelu G4. Nyní spatřily světlo světa dva nové teasery, jež v rychlosti ukazují, jak byly klíčové komponenty testovány a následně zasazeny do těla zařízení.

 

Na prvním můžete spatřit Quantum IPS obrazovku a snahu o co nejvěrnější a nejpřirozenější podání barev. Druhý poté zachycuje modul fotoaparátu se světelností f/1.8 a jeho pětidílnou čočku. Připomeňme, že LG G4 bude představeno již v úterý, 28. dubna.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

7 komentářů

 1. Carllos VoiP (neregistrovaný)

  Představení má být v úterý 28 dubna, ve středu 29 dubna pak již začne prodej v Jižní Koreji, nebo se pletu?

 2. Carllos VoiP (neregistrovaný)

  [odkaz]

 3. Ascension (neregistrovaný)

  LG nás pravidelně zásobuje informacemi… to je pravda ale vy o tom píšete dost pozdě, ale o samsungu píšete hned.

 4. Tomas (neregistrovaný)

  Cena pry bude nekde mezi S6 a S6edge, coz je teda docela vysoko vzhledem k predchozim modelum G2 a G3.. Nicmene ocekavam, ze tak jako u S6 pujde ta cena jiz za par tydnu o nekolik tisic kc dolu…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *