Domů » Bleskovky » Flappy Bird končí: Tahle hra mi zničila život, zítra ji stáhnu ze všech obchodů, vzkázal autor

Flappy Bird končí: Tahle hra mi zničila život, zítra ji stáhnu ze všech obchodů, vzkázal autor

Autor jednoduché a v posledních dnech neustále skloňované hry Flappy Bird, která každý den na reklamě dokáže vydělat více než milion korun, zřejmě neunesl slávu a popularitu, kterou mu titul přinesl a na svém Twitter účtu zveřejnil několik nepříliš pozitivních příspěvků. Podle jeho slov mu hra žačala v negativním slova smyslu zasahovat do osobního života a v neděli 9. února v 18:02 ji smaže z App Store a Google Play. To je celkem bizarní situace, navíc když se v nejbližších dnech měla objevit i verze pro Windows Phone (na WP Store už je sice pár dnů k dispozici titul s názvem Flappy Bird, ale s tím autor nemá nic společného a jedná se o nepříliš povedený klon, který nestojí ani za vyzkoušení).

Tip na článek: Hra sice končí, ale autor má v nabídce ještě celou řadu dalších titulů, které vás připraví o nervy

Autor hru nestahuje kvůli žádným problémům s právy, ale zřejmě ho začalo otravovat neustálé odpovídání na dotazy uživatelů, novinářů a zájemců o koupi práv. I těm Dong Nguyen na Twitteru vzkázal, že práva na Flappy Bird prodávat nebude. S vývojem her Nguyen nekončí, ale tituly podobné tomuto prý již nikdy vyvíjet nechce.

  

Zaručený tip na to, jak u Flappy Bird neztratit žádný další čas :)

Pro Android, iOS a Windows Phone existují nejrůznější další klony a bude zajímavé sledovat, zda se po stažení Flappy Bird některému z nich povede získat více na popularitě a učinit z jiného autora milionáře.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store
Pokud hru ještě nemáte, stahujte rychle, zítra večer už v jednotlivých obchodech nebude k mání

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments