Domů » Bleskovky » Fitbit Versa: nejlehčí chytré hodinky dorazily na český trh

Fitbit Versa: nejlehčí chytré hodinky dorazily na český trh

Fitbit v polovině března představil chytré hodinky pro masy Versa a sportovní fitness náramek Ace, který je určený především dětem (informovali jsme zde). Fitbit Versa je cenově dostupnou alternativou k dražšímu modelu Ionic (recenze). Nový model také přináší inovovanou verzi operačního systému FitbitOS 2.0. Ta přináší mnohá vylepšení, například nepřetržité měření srdečního tepu nebo rychlé odpovědi pro uživatele s Androidem. Novinkou jsou také funkce zaměřené na ženy, které se týkají zdraví.

V průběhu tohoto měsíce bude pro hodinky dostupný nový update, který přidá:


  • Rychlé odpovědi: Android zařízení nyní mohou odpovídat na zprávy v hodinkách Fitbit Versa a Fitbit Ionic. Odesílat lze až pět přednastavených rychlých odpovědí o délce až 60 znaků na textové zprávy a chatovací aplikace jako je WhatsApp a Facebook Messenger.
  • Monitorování ženského zdraví: dostupné pro všechny dospělé ženy v aplikaci Fitbit pro monitorování menstruačních cyklů a symptomů. To ženám umožní jednoduše pozorovat svůj cyklus a získat tím kompletní obraz se stavem svého zdraví a své kondice. Uživatelky Fitbit Versa a Fitbit Ionic budou mít také možnost pozorovat informace o svém zdraví přímo na obrazovce hodinek.

Fitbit Versa již v redakci testujeme a brzy se můžete těšit na jejich recenzi. Od dnešního dne jsou hodinky Versa dostupné na českém trhu za doporučenou koncovou cenu 5 130 Kč včetně DPH. Společně s nákupem navíc získáte přístup k hudební službě Deezer na 3 měsíce zdarma.

Recenze Fitbit Ionic: sportovní chytré hodinky se sebevědomou cenou


Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tomáš Štěrba
Anonym
Tomáš Štěrba

Používám cca 3 měsíce Fitbit charge 2 a musím říct, že fitbit už asi nikdy. To bych musel dostat nějaký kus na zkoušku aby měli vůbec šanci mě přesvědčit, že se něco změnilo. Za 1. Ačkoli charge všichni chválí, ten náramek fakt umí velký kulový. Nejednou se mi stalo, že jsem byl na kole se zapnutým měřením, po příjezdu domů jsem měření vypnul (stále běželo), ale po kouknu ti na výsledky v mobilu jsem zjistil, že mám zaměřených jen cca 70% trasy. Posledních 30% se ztratilo. Vzdálenosti, tentokrát běhu, měřené pomocí mobilu (Galaxy s7) se oproti skutečnosti liší v řádu… Číst vice »

humpolikJ
Uživatel
humpolikJ

tak si kup Polsr V800 a ty tě určitě nezklamou!!!!

zdenda
Anonym
zdenda

Polsr neexistuje, asi myslis Polar V800.

Martin
Anonym
Martin

Trapny detsky komentar… Sa zobud.

murder
Uživatel
murder

Víte někdo jak je to se slevou vlastníkům Pebble?

Martin Prokop
Uživatel
Martin Prokop

Pokud hodinky neumožňují měnit uživateli programovou výbavu je dost těžké je označit smat-hodinkama.

uni
Uživatel
uni

Tady se bohužel tlačí n+1 funkcí=smart. Jo, už jsem se několikrát podivoval, dokonce to někteří i hájí ????