Domů » Bleskovky » Fitbit Versa a Ace: chytré hodinky pro masy i náramek pro děti

Fitbit Versa a Ace: chytré hodinky pro masy i náramek pro děti

O nových zařízeních americké firmy Fitbit se spekulovalo již nějakou dobu a nyní se nová zařízení konečně dostala na světlo. Na své si přijdou především děti a uživatelé, kteří nechtějí sahat hluboko do kapsy pro chytré hodinky Ionic. Tyto skupiny dosud Fitbit opomíjel a s novými produkty doufá, že nakopne klesající prodeje, se kterými se poslední dobou potýká.

Fitbit Ace je chytrý náramek, který se netají svým zaměřením na mladší uživatele. Dětská obezita je totiž jedním z problémů, se kterým se potýká nejedno dítě. Kromě náramku představil Fitbit také nové funkce pro svou aplikaci, která umožní rodičům sledovat denní aktivitu svých dětí. Vzhledem se náramek příliš neliší od modelu Alta HR, na baterii vydrží okolo pěti dní a ve druhém kvartálu letošního roku bude dostupný za cenu 99 dolarů ve dvou barvách – modré a fialové.

Druhou novinkou jsou chytré hodinky Fitbit Versa, které jsou cenově dostupnou alternativou k modelu Ionic. Nový model také přináší novou verzi operačního systému FitbitOS, která je v novince dostupná ve verzi 2.0. Ta přináší mnohá vylepšení, například nepřetržité měření srdečního tepu nebo rychlé odpovědi pro uživatele s Androidem. Novinkou jsou také funkce zaměřené na ženy, které se týkají reprodukčního zdraví. Minimální výdrž hodinek jsou 4 dny a v předprodeji je pořídíte za 199 euro, přičemž dostupné budou v průběhu dubna.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. Zase tam dají tak malý display s obřím černým rámem. Kdyby si taky odpustili to logo značky, tak to mohli prostě roztáhnout od kraje ke kraji. Když nemusí mít samsung logo na gear 3, tak ho tam zcela jistě nemusí mít ani fitbit.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).