Domů » Bleskovky » Fitbit letos představí nové inteligentní hodinky, ale stále bez podpory LTE

Fitbit letos představí nové inteligentní hodinky, ale stále bez podpory LTE

Americký výrobce chytrých náramků a hodinek Fitbit, který koupil dvě významné společnosti zabývající se chytrými technologiemi Pebble a Vector, oznamuje, že v letošním roce přijde se zbrusu novým modelem chytrých hodinek. Přestože společnost neprozradila přesné datum představení, předpokládá se, že to bude někdy na podzim.

James Park, CEO Fitbitu, pro deník Financial Times řekl, že společnost vydání chytrých hodinek neodložila a že se na trhu objeví později v tomto roce. Podle něj se Fitbit zaměřil spíše na odolnost než na high-endové funkce, jako je podpora LTE.

Chytré hodinky budou vodotěsné a budou disponovat biometrickými senzory. Namísto LTE budou mít přesný GPS tracker, aby nabídly delší výdrž baterie. Bohužel, James Park se nezmínil ani o ceně, ani o tom, na jakém softwaru hodinky poběží, a tak není jasné, zda společnost použije svůj vlastní systém, nebo nějaký jiný.

Michaela Brázdilová

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).