Domů » Bleskovky » Fanoušci chtějí od MIUI 11 zejména zlepšení výdrže na baterii

Fanoušci chtějí od MIUI 11 zejména zlepšení výdrže na baterii

Xiaomi před nedávnem potvrdilo vývoj nové verze prostředí MIUI 11 a zástupci společnosti se začali na sociálních sítích pídit po tom, jaké funkce by uživatelé přivítali. Jeden z přispěvatelů napsal, že by byl rád za vyšší výdrž baterie, jeho příspěvek získal ohromné množství „lajků“ a byl okamžitě vystřelen na první pozici.

Zástupci Xiaomi chtějí naslouchat požadavkům svých uživatelů, a tak doufáme, že vyslyší i tuto žádost. MIUI 11 nemá oproti MIUI 10 přinášet žádné obrovské funkční změny, a tak doufáme, že se Xiaomi zaměří právě na ty důležité věci pod pokličkou jako je optimalizace chodu prostředí a vysoká výdrž na baterii.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. Vyšší optimalizaci výkonu CPU v systému a vyšší výdrž baterie je samozřejmostí.

  2. Xiaomi má nejlepší výdrže u smartphonu ze všech a pokud bude ještě lepší proč by ne že.

  3. Kdyby radeji namisto techto preplacanych nastaveb dali radeji cisty Android, udelali by mnohem lip.

    • Průzkum, který si Xiaomi udělalo na soc. sítích, ukázal něco úplně jiného.

    • A to byl průzkum v Číně (Google za banánem) nebo globální? Např. u OnePlus? globální průzkum skončil jasným požadavkem na AOSP/Google ROM.

    • uni: 1) OnePlus != Xiaomi 2) Ne, nebudu dělat práci za Tebe. Projdi si MIUI 11 na ksichtoknize sám.

  4. Zlepšení výdrže by se konalo, kdyby Xiaomi VRÁTILO ZPĚT vyšší kapacity aku do svých telefonů…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).