Domů » Bleskovky » Fallout Shelter: Spin-off slavné série k dispozici pro iOS, na Android již brzy

Fallout Shelter: Spin-off slavné série k dispozici pro iOS, na Android již brzy

V souvislosti s oznámením čtvrtého pokračování slavné RPG série Fallout spatřila světlo světa také jednoduchá hra pro chytré telefony jménem Fallout Shelter. Nečekejte samozřejmě otevřený post-apokalyptický svět, nýbrž jednoduchý 2D titul odehrávající se pouze ve vaultu (protiatomový úkryt, v němž většina obyvatel univerza Falloutu stráví celý život, potažmo zahyne nedlouho poté, co jej opustí).

Vy se ujmete role vedoucího, jenž se stará o přidělování úkolů a uspokojování potřeb jedinců v něm žijících. Ti mohou umírat, potažmo se také rozmnožovat a váš úkryt tedy může růst. Jednoduchá strategie je již k dispozici pro iOS, majitelé zařízení s Androidem se pak dočkají v blízké budoucnosti. Pro konkrétnější představu o hře se nezapomeňte podívat na video níže.

Fallout Shelter Gameplay Demo - IGN Live: E3 2015

Odkaz na App Store

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

11 komentářů

 1. tomas (neregistrovaný)

  Existuje nejake rpg ako fallout na pc tu na mobile? Myslim ze vikon uz mobily maju tolko kolko trebalo na fallout1. Nejake RPG take ako fallout tu chyba ako sol. Toto co teraz vydali sa mi az tak nepaci. Stavias budovy… Radsej mat jednu postavu choose one :D a s nou behat po pusti

  • Shadowrun, jiné prostředí.

  • Mirek (neregistrovaný)

   > Existuje nejake rpg ako fallout na pc tu na mobile?

   Da se spustit i Fallout I, II v emulatoru (i kdyz sam jsem nezkousel jak je to hratelny). Ovsem samozrejme je to emulator (zalozeny na Wine), takze to bude zrat vykon i baterku.

   ExaGear RPG: [odkaz]

 2. MR. HARAKIRI (neregistrovaný)

  Na co je to dobre? Co sa s tym da robit?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).