Sledujte nás na YouTube

Fallout Shelter: Spin-off slavné série k dispozici pro iOS, na Android již brzy

V souvislosti s oznámením čtvrtého pokračování slavné RPG série Fallout spatřila světlo světa také jednoduchá hra pro chytré telefony jménem Fallout Shelter. Nečekejte samozřejmě otevřený post-apokalyptický svět, nýbrž jednoduchý 2D titul odehrávající se pouze ve vaultu (protiatomový úkryt, v němž většina obyvatel univerza Falloutu stráví celý život, potažmo zahyne nedlouho poté, co jej opustí).

Vy se ujmete role vedoucího, jenž se stará o přidělování úkolů a uspokojování potřeb jedinců v něm žijících. Ti mohou umírat, potažmo se také rozmnožovat a váš úkryt tedy může růst. Jednoduchá strategie je již k dispozici pro iOS, majitelé zařízení s Androidem se pak dočkají v blízké budoucnosti. Pro konkrétnější představu o hře se nezapomeňte podívat na video níže.

Odkaz na App Store

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

11 komentářů

 1. Peete (neregistrovaný)

  A WP?

 2. tomas (neregistrovaný)

  Existuje nejake rpg ako fallout na pc tu na mobile? Myslim ze vikon uz mobily maju tolko kolko trebalo na fallout1. Nejake RPG take ako fallout tu chyba ako sol. Toto co teraz vydali sa mi az tak nepaci. Stavias budovy… Radsej mat jednu postavu choose one :D a s nou behat po pusti

  • uni (neregistrovaný)

   Shadowrun, jiné prostředí.

  • Mirek (neregistrovaný)

   > Existuje nejake rpg ako fallout na pc tu na mobile?

   Da se spustit i Fallout I, II v emulatoru (i kdyz sam jsem nezkousel jak je to hratelny). Ovsem samozrejme je to emulator (zalozeny na Wine), takze to bude zrat vykon i baterku.

   ExaGear RPG: [odkaz]

 3. mino (neregistrovaný)

  Možno toto [odkaz]

 4. MR. HARAKIRI (neregistrovaný)

  Na co je to dobre? Co sa s tym da robit?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *