Domů » Bleskovky » Facebook Messenger pro Android Wear je připraven poslouchat vaše odpovědi na příchozí zprávy

Facebook Messenger pro Android Wear je připraven poslouchat vaše odpovědi na příchozí zprávy

Včera vyšla aktualizace aplikace Facebook Messenger pro Android, která po vzoru WhatsAppu přináší rozšířené schopnosti pro komunikaci na hodinkách postavených na platformě Android Wear.

  

Nově lze na zápěstí nejen přijímat a zobrazovat notifikace, ale i číst příchozí zprávy v celé jejich délce a odpovídat na ně. Naštěstí není nutné žádné ťukání do miniaturní klávesnice, odpověď na příchozí zprávu hodinkám jednoduše nadiktujete a nebo jedním stiskem pošlete velký „lajk“. Aplikaci Facebook Messenger podporující platformu Android Wear si můžete zdarma stáhnout z následujícího odkazu.

Odkaz na Google Play

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).