Domů » Bleskovky » Facebook Messenger má 800 milionů aktivních uživatelů měsíčně. Dočkáme se aplikace pro Mac?

Facebook Messenger má 800 milionů aktivních uživatelů měsíčně. Dočkáme se aplikace pro Mac?

Facebook se pochlubil dalším překonaným milníkem. Jeho komunikační službu Messenger měsíčně aktivně používá 800 milionů uživatelů. Facebook má navíc se svým komunikačním nástrojem do budoucna velké plány – v dalších letech by se z něj mohla stát platforma pro prodej a nákup produktů a služeb.


Jeden ze zaměstnanců Facebooku používající Messenger coby aplikaci pro OS X (zdroj: TechCrunch.com)

Server TechCrunch.com rovněž před nedávnem informoval, že Facebook vytvořil samostatného klienta pro OS X, který zatím údajně využívají zaměstnanci, ale není vyloučeno, že by v budoucnu mohl být dostupný také pro širokou veřejnost. Tiskové oddělení Facebooku tuto zprávu odmítlo komentovat, ale rozhodně by bylo příjemné, kdyby Facebook ve formě nativní aplikace existoval také pro počítače.

Nyní tento problém elegantním způsobem řeší nástroj Messenger for Desktop, který funguje na Windows, OS X i Linuxu, nicméně v tomto případě se nejedná o oficiální aplikaci.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments