Facade plugin v nové verzi s podporou WM2002

SBSH software včera vydal novou betu oblíbeného pluginu Facade. Největším přínosem je podpora operačního systému Windows Mobile 2002, dále bylo opraveno několik bugů a přidány nové možnosti úpravy tohoto skvělého pluginu. (kompletní seznam změn naleznete zde).

V Download sekci si můžete novou verzi 0.91 stáhnout.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

11 komentářů

 1. Anonymous (neregistrovaný)

  Wow parada, konecne i pro 2002

 2. wenca (neregistrovaný)

  Jen by mě zajímalo, jak se tam mění skiny, tedy jestli to jde. Něco jsem viděl v jejich foru, ale nešťoural jsem se v tom?

 3. Anonymous (neregistrovaný)

  Super.
  Neví někdo jak by se dala změnit skladba ikonek na jiné než přednastavené programy?

 4. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  Uprav si cesty v XML souboru

 5. Anonymous (neregistrovaný)

  OK díky. Zkoušel jsem to, ale jelikož nejsem programátor bez úspěchu . Potřeboval bych trochu postrčit a možná bych se chytil. V orig. jsem zkoušel změnit třeba z

  na

  Po rest. telefonu stále funkční ikona iexp.

 6. Anonymous (neregistrovaný)

  Po odeslání komentáře koukám, že automaticky zmizely zpětná lomítka, určitě si je tam budete umět domyslet.

 7. Anonymous (neregistrovaný)

  Stačí upravit přímé cesty k souborům (zástupcům programů)… např. následovně: Button type=“Run“ command=“\Mounted Volume\Program Files\Hra\spust.exe“ /> nebo muze byt i do Storage/Windows/Start Menu/Zastupce.lnk…

 8. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  Myslim, ze cesty k zastupcum (lnk souborum) to nebere, chce to zadat primou cestu k .exe souboru (s temi lomitky je problem redakcni system si mysli, ze se jedna o tagy a je zle

 9. Anonymous (neregistrovaný)

  Tak nevim kde dělám chybu. Z tel. Ipsm/Application Data/Home si do PC zkopíruji zástupce Facade.home.xml Toto je část která si myslím že by se měla konfigurovat, aby se ikony změnily? Nebo ještě něco jiného?
  Z toho když vymažu celý řádek se zástupcem iexplore.exe, uložim, nakopíruji zpět do telefonu, restartuji, stále na ploše funkční ikona iexplore .
  Cesty k zastupcum (lnk souborum) to brát musí jelikož je tam přednastavená cesta k solitare.lnk a funguje
  Jelikož jsem začátečnická Lama tak netušim co jsou ty cesty z rady níže Mounted Volume a Storage .

 10. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  Mounted Volume je paměťová karta a Storage je paměť telefonu. V tom XML opravdu stačí jen zadat přímé cesty k souborům Exe a nebo tedy Lnk.
  Soubor na PC je poté potřeba přejmenovat z defaultního facade.home.xml třeba na facadepokus.home.xml, protože v téhle nové verzi už to mají nějako ošetřené. Nově pojmenovaný soubor nakopírujte zpět do telefonu a aktivujte v nastavení.

 11. arcan (neregistrovaný)

  Hrma je bůh .
  Už to šlape . Uložit to pod jinym názvem by mě ani ve snu nenapadlo, já pořád přepisoval ten samej název a nic. No jo hald sem zas o něco chytřejší a votom to je .
  To každopádně

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *