Domů » Články » Facade plugin v nové verzi s podporou WM2002

Facade plugin v nové verzi s podporou WM2002

SBSH software včera vydal novou betu oblíbeného pluginu Facade. Největším přínosem je podpora operačního systému Windows Mobile 2002, dále bylo opraveno několik bugů a přidány nové možnosti úpravy tohoto skvělého pluginu. (kompletní seznam změn naleznete zde).

V Download sekci si můžete novou verzi 0.91 stáhnout.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

11 komentářů

 1. Wow parada, konecne i pro 2002

 2. Jen by mě zajímalo, jak se tam mění skiny, tedy jestli to jde. Něco jsem viděl v jejich foru, ale nešťoural jsem se v tom?

 3. Super.
  Neví někdo jak by se dala změnit skladba ikonek na jiné než přednastavené programy?

 4. Uprav si cesty v XML souboru

 5. OK díky. Zkoušel jsem to, ale jelikož nejsem programátor bez úspěchu . Potřeboval bych trochu postrčit a možná bych se chytil. V orig. jsem zkoušel změnit třeba z

  na

  Po rest. telefonu stále funkční ikona iexp.

 6. Po odeslání komentáře koukám, že automaticky zmizely zpětná lomítka, určitě si je tam budete umět domyslet.

 7. Stačí upravit přímé cesty k souborům (zástupcům programů)… např. následovně: Button type=“Run“ command=“\Mounted Volume\Program Files\Hra\spust.exe“ /> nebo muze byt i do Storage/Windows/Start Menu/Zastupce.lnk…

 8. Myslim, ze cesty k zastupcum (lnk souborum) to nebere, chce to zadat primou cestu k .exe souboru (s temi lomitky je problem redakcni system si mysli, ze se jedna o tagy a je zle

 9. Tak nevim kde dělám chybu. Z tel. Ipsm/Application Data/Home si do PC zkopíruji zástupce Facade.home.xml Toto je část která si myslím že by se měla konfigurovat, aby se ikony změnily? Nebo ještě něco jiného?
  Z toho když vymažu celý řádek se zástupcem iexplore.exe, uložim, nakopíruji zpět do telefonu, restartuji, stále na ploše funkční ikona iexplore .
  Cesty k zastupcum (lnk souborum) to brát musí jelikož je tam přednastavená cesta k solitare.lnk a funguje
  Jelikož jsem začátečnická Lama tak netušim co jsou ty cesty z rady níže Mounted Volume a Storage .

 10. Mounted Volume je paměťová karta a Storage je paměť telefonu. V tom XML opravdu stačí jen zadat přímé cesty k souborům Exe a nebo tedy Lnk.
  Soubor na PC je poté potřeba přejmenovat z defaultního facade.home.xml třeba na facadepokus.home.xml, protože v téhle nové verzi už to mají nějako ošetřené. Nově pojmenovaný soubor nakopírujte zpět do telefonu a aktivujte v nastavení.

 11. Hrma je bůh .
  Už to šlape . Uložit to pod jinym názvem by mě ani ve snu nenapadlo, já pořád přepisoval ten samej název a nic. No jo hald sem zas o něco chytřejší a votom to je .
  To každopádně

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).