Domů » Články » Facade plugin v nové verzi 1.2CZ

Facade plugin v nové verzi 1.2CZ

Facade Plugin 1.2 CZPropracovaný homescreen plugin Facade, který je určený pro všechny smartphone telefony, se dočkal nové verze 1.2, která kromě vylepšeného vzhledu přináší několik novinek spojených se zobrazováním úkolů (Tasks) a dat z kalendáře. V Launcher baru navíc přibyly nové ikonky pro měření stavu baterie, volné paměti a dostupného místa na paměťové kartě.

Nová verze 1.2 dále přináší plnou podporu pro smartphony s QVGA displejem natočeným do Landscape režimu (Samsung i320, Motorola Q). Trial verzi s českou lokalizací stahujte z naší Download sekce. Další informace naleznete na oficiálních stránkách programu.

1 Animace

Zdroj: MSmobileNews.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. celkem dobry, vpyda slusne. koukal jsem na stranky vyrobce a maj tam na to i dost husty skliny

  2. škoda jen, že to není i pro PocketPC… Jinak mám koupenou verzi 1.0, a že by se mi chtělo platit znovu za 1.2, tak to tedy ne. Zas tolik novinek tam není

  3. Pro PocketPC existuje neco podobneho – PocketBreeze ( [odkaz] ). Mimochodem PBreeze je od stejneho vyrobce jako Facade

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).