Sledujte nás na YouTube

Evropská verze LG G2 nabídne bezdrátové nabíjení skrze speciální kryt

Před necelými dvěma týdny byla představena nová vlajková loď společnosti LG vystupující pod názvem G2. Za cenu okolo 16 000 Kč nabídne čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800, 2 GB operační paměti, 5,2palcový fullHD displej a v neposlední řadě 13Mpx fotoaparát. V některých evropských zemích je již možné novinku předobjednat a pro případné zájemce přichází další dobrá zpráva.

 

Zatímco americký operátor Verizon bude exkluzivně prodávat variantu podporující bezdrátové nabíjení, na evropském trhu bude možno alespoň zakoupit speciální kryt taktéž podporující dobíjení bez připojení kabelu. Velmi obdobně je to vyřešeno třeba u Nokie Lumie 925 (recenze), u níž se cena tohoto pouzdra pohybuje okolo 500 Kč. Obdobnou částku bychom tedy očekávali i v případě LG G2. Bližší informace ohledně dostupnosti pouzdra či samotného telefonu na českém trhu bohužel prozatím nejsou k dispozici.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Jeden komentář

  1. Michal Ostrava (neregistrovaný)

    Jestli to bude jako u Samsungu tak díky ale nechci,je to příšerně pomalé

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *