Domů » Bleskovky » Evropská verze LG G2 nabídne bezdrátové nabíjení skrze speciální kryt

Evropská verze LG G2 nabídne bezdrátové nabíjení skrze speciální kryt

Před necelými dvěma týdny byla představena nová vlajková loď společnosti LG vystupující pod názvem G2. Za cenu okolo 16 000 Kč nabídne čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 800, 2 GB operační paměti, 5,2palcový fullHD displej a v neposlední řadě 13Mpx fotoaparát. V některých evropských zemích je již možné novinku předobjednat a pro případné zájemce přichází další dobrá zpráva.

 

Zatímco americký operátor Verizon bude exkluzivně prodávat variantu podporující bezdrátové nabíjení, na evropském trhu bude možno alespoň zakoupit speciální kryt taktéž podporující dobíjení bez připojení kabelu. Velmi obdobně je to vyřešeno třeba u Nokie Lumie 925 (recenze), u níž se cena tohoto pouzdra pohybuje okolo 500 Kč. Obdobnou částku bychom tedy očekávali i v případě LG G2. Bližší informace ohledně dostupnosti pouzdra či samotného telefonu na českém trhu bohužel prozatím nejsou k dispozici.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. Michal Ostrava (neregistrovaný)

    Jestli to bude jako u Samsungu tak díky ale nechci,je to příšerně pomalé

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).