Domů » Bleskovky » Pro Evolution Soccer 2017 brzy zavítá na smartphony s Androidem a iOS

Pro Evolution Soccer 2017 brzy zavítá na smartphony s Androidem a iOS

Milovníci fotbalu zbystřete, na telefony míří populární hra Pro Evolution Soccer, která se na herních konzolích a počítačích stala rovnocenným protivníkem série FIFA od EA Sports. Novinka od vývojářského giganta Konami přistane do Google Play a App Store již v tomto měsíci.

pes

Vývojáři Konami slibují licencované týmy, hráče a stadiony klubů, národních týmů a hlavně Ligy Mistrů UEFA. Hráči budou moci prozkoumávat fotbalové hvězdy z celého světa a hrát s nimi jak online turnaje, tak lokální zápasy.

PES 2017 Mobile: Pre-Registration

Hra bude vyžadovat trvalé připojení k internetu a bude distribuována formou free-to-play, tzn. že stažení a základní hraní bude zdarma, za bonusový obsah si ale budete muset připlatit.

eFootball PES 2021
Cena: zdarma
‎eFootball PES 2021
Cena: zdarma+

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).