Domů » Bleskovky » EMUI 10 pro Huawei Mate 20 Pro se blíží. Výrobce vydal první beta verzi

EMUI 10 pro Huawei Mate 20 Pro se blíží. Výrobce vydal první beta verzi

Společnost Huawei začala postupně uvolňovat beta verzi uživatelského prostředí EMUI 10 (postaveného na Androidu 10) pro telefony Mate 20 a Mate 20 Pro. V současné době je aktualizace dostupná pouze v některých regionech, konkrétně v řadě asijských zemí. Update by se tak již velmi brzy mohl rozšířit také do evropských zemí.

huawei emui 10
EMUI 10 pro Huawei Mate 20 Pro se blíží. Výrobce ve vybraných zemích vydal první beta verzi

Aktualizace přináší řadu novinek a vylepšení, mezi něž patří například magazínové uspořádání některých obrazovek, nová dvojúrovňová barevná schémata, rozšířená nabídka widgetů, přepracovaná aplikace fotoaparátu a mnoho dalšího. Softwarová verze má jméno EMUI 10.0.0.138 (C636E7R1P5log) a v interní paměti telefonu vám zabere 4,64 GB.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
xzeit
Uživatel
xzeit

Přikládá podpora. Tak to má vypadat.

Kritik
Anonym
Kritik

Vzhled emui bude sice pořád prehistorický a slátanina, ale asi lepší než ta nepoužitelná hrůza, která je doteď. Nepouzitelnost byla v podstatě důvodem proč šel mate 20 pro z baráku po cca měsíci. No a aktuálně už vůbec nemá smysl kupovat huawei.

xzeit
Uživatel
xzeit

Napiš tady, v čem je EMUI prehistorické 🤔

kjkszpj
Uživatel
kjkszpj

To by zaujimalo aj mna….

_qam_
Uživatel
_qam_

xzeit: Jednou jsem viděl krasný grafický rozbor od nějakého známeho grafika srovnání EMUI vs MIUI vs iOS, kde Číňani krásně propadli. Kdybych tak věděl, kde a co to bylo. Číňani nikdy grafice a designu nerozuměli a tak to i vypadá, je to grafické, nepřehledné peklo.

xzeit
Uživatel
xzeit

Jo takhle tak to prosím najdi. Nezapomeň, že to je dost subjektivní. To peklo by mě fak docela zajímalo 😁